Start Listesi için Tıklayınız

11-12 yaş Gelişim Projesi kapsamında yapılan İl İçi Vize Yarışları 31 Mart-01 Nisan  2018 tarihlerinde Alsancak Havuzunda sabah 10.00 – Akşam saat: 16.00’da başlayacaktır.

Müsabakalar için havuza sabah 09.00’da ısınmaya girebileceklerdir.

Start Listesi

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

1 – 1. GÜN SABAH SEANSI   31.03.2018 – 10:00  
         
Event 1 Kızlar, 200m Kurbağa/Breast 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018     Startlist
           
A1 Barajı 11: 3:28.99;  12: 3:19.99 /  A2 Barajı 11: 3:19.59; 12: 3:10.99  /  A3 Barajı 11: 3:11.99;  12: 3:02.99 /  A4 Barajı 11: 3:02.99;
12: 2:54.99          
             
      Age      
Seri 1 of 5          
1 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:18.52  
2 Halenur BUDAK 11 Nesan S.K. 3:05.28  
3 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:01.10  
4 Irem ERKTAN 12 Rota Koleji S.K. 3:02.39  
5 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 3:05.54  
6 Türkyilmaz CEREN 12 Ferdi 3:21.88  
Seri 2 of 5          
1 Zeynep YILDIZLI 11 Ege Ünv.G.S.K. 3:43.32  
2 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:27.14  
3 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:24.28  
4 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 3:25.00  
5 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:41.52  
6 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 3:44.26  
Seri 3 of 5          
1 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. 4:02.47  
2 Eda AVKIRAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:48.44  
3 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 3:47.22  
4 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:48.21  
5 Serem ERDOGMUS 11 Ferdi 3:50.00  
6 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 4:24.28  
Seri 4 of 5          
1 Ceylin KULAKSIZ 12 Rota Koleji S.K. NT
2 Duru CINETÇI 11 Ferdi NT
3 Nehir AL 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Elif SUSUP 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
5 Beril ALPTÜZÜN 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
Seri 5 of 5          
2 Özlem ÖZTÜRK 12 Izmir Çelmak S.K. NT
3 Aycan KOSAR 12 Alsancak S.K. NT
4 Hatice Kübra SAVRAN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 1

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 2 Erkekler, 200m Kurbağa/Breast 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018     Startlist
         
A1 Barajı 11: 3:26.99;  12: 3:11.99  /  A2 Barajı 11: 3:17.59; 12: 3:04.99  /  A3 Barajı 11: 3:09.99;  12: 2:56.99 /  A4 Barajı 11: 3:00.99;
12: 2:48.99          
             
      Age      
Seri 1 of 5          
1 Hasan Yigit AKDAG 11 Rota Koleji S.K. 3:12.37  
2 Mert AGAÇAYAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 3:09.74  
3 Batuhan SAHIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:56.66  
4 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:05.01  
5 Ege ALTAN 12 Altay S.K. 3:11.28  
6 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:13.25  
Seri 2 of 5          
1 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. 3:27.11  
2 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:23.96  
3 Cem AKTAR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:14.40  
4 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. 3:22.00  
5 Mert DERİN 12 Alsancak S.K. 3:24.50  
6 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:28.74  
Seri 3 of 5          
1 Mert AKKAS 11 Nesan S.K. 3:57.11  
2 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 3:41.73  
3 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:29.75  
4 Çagan Firat EKINCIOGLU 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 3:31.48  
5 Kadir ERKAN 11 Nesan S.K. 3:54.82  
6 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. 3:57.32  
Seri 4 of 5          
1 Mert HATIPOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
2 Kaan KOÇ 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Semih AGACAN 11 Alsancak S.K. NT
4 Tuna BULGUR 11 Alsancak S.K. NT
5 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. NT
6 Zafer ILDES 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
Seri 5 of 5          
2 Çagan IRMAK 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
4 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
5 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 2

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 3 Kızlar, 100m Serbest/Freestyle 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
         
A1 Barajı 11: 1:15.99;  12: 1:11.99  /  A2 Barajı 11: 1:12.99; 12: 1:08.99  /  A3 Barajı 11: 1:09.99;  12: 1:05.99 /  A4 Barajı 11: 1:06.99;
12: 1:02.99          
             
      Age      
Seri 1 of 18          
1 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 1:09.87  
2 Ipek Mercan AYDIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:08.32  
3 Zeynep OKTAY 12 Altay S.K. 1:06.21  
4 Ada KARANFIL 12 Alsancak S.K. 1:06.62  
5 Bengüsu AKKOÇ 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:09.74  
6 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:12.14  
Seri 2 of 18          
1 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:13.66  
2 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:13.43  
3 Irem ERKTAN 12 Rota Koleji S.K. 1:12.99  
4 Ceren KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:13.13  
5 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:13.45  
6 Naz SAYDAN 12 Ferdi 1:14.00  
Seri 3 of 18          
1 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:16.72  
2 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 1:15.70  
3 Tuana Ilgin AKYER 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:14.10  
4 Duru YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:14.65  
5 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. 1:16.31  
6 Elif Su ÇULCU 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:17.10  
Seri 4 of 18          
1 Duru ARTUKASLAN 12 Altay S.K. 1:18.71  
2 Özlem ÖZTÜRK 12 Izmir Çelmak S.K. 1:18.26  
3 Ceylin Lara GÜNAYDIN 12 Alsancak S.K. 1:17.65  
4 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 1:18.00  
5 Ahsen Nehir AVCI 12 Rota Koleji S.K. 1:18.67  
6 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:19.10  
Seri 5 of 18          
1 Idil KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:20.21  
2 Sezin SEN 12 Rota Koleji S.K. 1:19.46  
3 Asli ASIK 12 Ege Okyanus Y.I.K. 1:19.21  
4 Duru SONER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:19.21  
5 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:20.00  
6 Sila DENLI 12 Alsancak S.K. 1:20.51  
Seri 6 of 18          
1 Karya UYANIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:22.04  
2 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. 1:21.51  
3 Alya YUMRUKAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:21.32  
4 Irem SEMERCI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:21.48  
5 Melek Naz BELIR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:21.67  
6 Elif AYDIN 11 Ege Okyanus Y.I.K. 1:22.10  

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 3

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 3, Kızlar, 100m Serbest/Freestyle      
Seri 7 of 18        
1 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:23.25
2 Sude Naz GÖÇMEN 11 Izmir Çelmak S.K. 1:22.88
3 Ceylin GÜLER 12 Altay S.K. 1:22.15
4 Aycan KOSAR 12 Alsancak S.K. 1:22.85
5 Bediye EKINCI 11 Nesan S.K. 1:23.21
6 Irmak SEREFLIOGLU 12 Altay S.K. 1:23.57
Seri 8 of 18        
1 Hasibe Doga YILMAZ 11 Rota Koleji S.K. 1:26.00
2 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.25
3 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 1:24.04
4 Irmak ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.16
5 Türkyilmaz CEREN 12 Ferdi 1:25.94
6 Beril ALPTÜZÜN 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:26.02
Seri 9 of 18        
1 Ceren ÇETINKYA 12 Ege Okyanus Y.I.K. 1:29.54
2 Nehir KURTULMUS 11 Izmir Çelmak S.K. 1:27.91
3 Elif Naz DEGIRMENCI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:26.06
4 Elif KAVAKLI 11 Izmir Çelmak S.K. 1:26.27
5 Elifsu KESICI 11 Rota Koleji S.K. 1:28.47
6 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. 1:30.24
Seri 10 of 18        
1 Nisa TEKÇE 11 Izmir Çelmak S.K. 1:34.36
2 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. 1:32.53
3 Yagmur ÖZLEM 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:30.42
4 Eda AVKIRAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:30.68
5 Ayça TAMER 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:33.54
6 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:34.56
Seri 11 of 18        
1 Öykü ELKAYA 12 Rota Koleji S.K. 1:36.87
2 Meryem ÇABUK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:36.08
3 Pelin KEÇELI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:34.64
4 Elvan Nur GÖRKEMLI 12 Nesan S.K. 1:35.48
5 Rana YAVUZ 11 Izmir Çelmak S.K. 1:36.36
6 Turçin Tulca KONYALI 11 Alsancak S.K. 1:37.03
Seri 12 of 18        
1 Asli BASLI 11 Rota Koleji S.K. 1:40.35
2 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:39.43
3 Cansu SAMLIOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:37.28
4 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 1:37.79
5 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:39.72
6 Asya YAVUZ 11 Rota Koleji S.K. 1:41.00
Seri 13 of 18        
1 Alya Ilgin KURSUN 11 Altay S.K. 1:45.72
2 Öykü AKIN 11 Altay S.K. 1:41.44
3 Ilgim ÇETIN 11 Rota Koleji S.K. 1:41.14
4 Tulug Ecrin YILDIZ 11 Altay S.K. 1:41.38
5 Merve MUTLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:41.47
6 Vera HEREL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:48.77

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 4

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 3, Kızlar, 100m Serbest/Freestyle      
Seri 14 of 18        
1 Sude ÖZTÜRK 11 Firtina Slam S.K. NT
2 Elif SUSUP 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:04.22
3 Nehir HATEN 12 Nesan S.K. 1:50.64
4 Nisa ÖZ 12 Firtina Slam S.K. 1:56.13
5 Ecrin ÇELIK 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Ceylin ÇINAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
Seri 15 of 18        
1 Ezgi ATES 12 Altay S.K. NT
2 Hatice Kübra SAVRAN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Irem KAYA 12 Alsancak S.K. NT
4 Beren ERKISA 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Deniz YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
6 Ada TEKIN 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
Seri 16 of 18        
1 Eda AKAYSOY 11 Alsancak S.K. NT
2 Ceren ELVEREN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Begüm KAYMAZ 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Ceren Didar GEDIKOGLU 11 Alsancak S.K. NT
5 Nehir ATALAYMAN 11 Ferdi NT
6 Nilsu DUR 11 Altay S.K. NT
Seri 17 of 18        
2 Tutku Sir DIRIKSAN 12 Alsancak S.K. NT
3 Burçin TOSUN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Elif ÖZKAN 12 Izmir Çelmak S.K. NT
5 Melike SALEPÇI 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
Seri 18 of 18        
2 Meryem Naz ÜNAL 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Inci BODUR 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Zeynep YILDIZLI 11 Ege Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

Event 4 Erkekler, 100m Serbest/Freestyle 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
         
A1 Barajı 11: 1:14.99;  12: 1:10.99  /  A2 Barajı 11: 1:11.99; 12: 1:07.99  /  A3 Barajı 11: 1:07.99;  12: 1:04.99 /  A4 Barajı 11: 1:05.99;
12: 1:01.99          
             
      Age      
Seri 1 of 19          
1 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:06.74  
2 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:05.45  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:05.09  
4 Doruk Enes DEMIRCI 12 Firtina Slam S.K. 1:05.36  
5 Ahmet Efe INCEOGLU 12 Izmir Çelmak S.K. 1:05.76  
6 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 1:06.81  

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 5

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 4, Erkekler, 100m Serbest/Freestyle      
Seri 2 of 19        
1 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:08.47
2 Emre OFLI 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:07.71
3 Batuhan SAHIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:06.86
4 Can ÇORUMLU 12 Firtina Slam S.K. 1:07.57
5 Mert AGAÇAYAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:08.18
6 Ege PEKTAS 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:08.62
Seri 3 of 19        
1 Arda Kaan MUTLU 12 Rota Koleji S.K. 1:11.12
2 Oguz ÜNAL 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:10.92
3 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:08.96
4 Çagan IRMAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:09.15
5 Can KARASU 11 Nesan S.K. 1:11.05
6 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 1:12.03
Seri 4 of 19        
1 Özcan Berke EKER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:13.41
2 Kuzey UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:12.85
3 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:12.52
4 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:12.79
5 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:13.21
6 Efe YESIL 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:13.43
Seri 5 of 19        
1 Kuzeyhan SEZEK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:14.91
2 Bora DEMIRÇIVI 12 Rota Koleji S.K. 1:14.65
3 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:13.75
4 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:13.82
5 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:14.81
6 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:15.20
Seri 6 of 19        
1 Efe ERÇELEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:16.45
2 Bartu DINÇER 11 Firtina Slam S.K. 1:15.74
3 Deniz ÇABUK 12 Altay S.K. 1:15.25
4 Deniz ALPER 12 Rota Koleji S.K. 1:15.45
5 Eren Ali ERTEN 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:16.06
6 Hasan Yigit AKDAG 11 Rota Koleji S.K. 1:16.99
Seri 7 of 19        
1 Yigit Firat ERKAYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:18.14
2 Umut CIVANER 11 Firtina Slam S.K. 1:17.26
3 Erim DEMIRTAS 12 Ferdi 1:17.00
4 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:17.13
5 Toprak DALKIRAN 12 Alsancak S.K. 1:17.66
6 Mert DERİN 12 Alsancak S.K. 1:18.15
Seri 8 of 19        
1 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:20.33
2 Semih AGACAN 11 Alsancak S.K. 1:19.50
3 Murat Haktan ILHAN 12 Ege Okyanus Y.I.K. 1:18.20
4 Tuna BULGUR 11 Alsancak S.K. 1:19.10
5 Cem AKTAR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:19.85
6 Devlet Bilge Kagan GÜLBIL 12 Firtina Slam S.K. 1:20.37

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 6

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 4, Erkekler, 100m Serbest/Freestyle      
Seri 9 of 19        
1 Berkin KOCATÜRK 11 Rota Koleji S.K. 1:20.97
2 Batu ERDINÇ 11 Izmir Çelmak S.K. 1:20.87
3 Mert KÖLELI 12 Firtina Slam S.K. 1:20.70
4 Egem ERYESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:20.80
5 Berk AKÇAY 11 Izmir Çelmak S.K. 1:20.87
6 Tomris Bugrahan APAYDIN 11 Nesan S.K. 1:21.89
Seri 10 of 19        
1 Daghan Deniz ALP 11 Izmir Çelmak S.K. 1:23.00
2 Özer Kaan ÖLÇÜCÜOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:22.27
3 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 1:22.02
4 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 1:22.26
5 Yalin AY 11 Ege Okyanus Y.I.K. 1:22.89
6 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:23.28
Seri 11 of 19        
1 Çinar GÜLERYÜZ 12 Nesan S.K. 1:25.00
2 Ozan MERCANÇIÇEGI 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.52
3 Doruk SERTKAHYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:23.53
4 Arda GOLUOGLU 12 Alsancak S.K. 1:24.00
5 Egemen Nicholas MARTIN 12 Izmir Çelmak S.K. 1:24.59
6 Ömer Pamir KARATAS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:25.15
Seri 12 of 19        
1 Riza Kaan ÜNAL 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:27.52
2 Ilker YILDIRIM 12 Nesan S.K. 1:26.58
3 Engin DIRAMAN 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:25.53
4 Arda ILKBAHAR 12 Firtina Slam S.K. 1:26.49
5 Çagan Firat EKINCIOGLU 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:26.85
6 Emir YILDIRIM 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:28.81
Seri 13 of 19        
1 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. 1:30.10
2 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:29.59
3 Mert AKKAS 11 Nesan S.K. 1:29.04
4 Kaan ÇALISKAN 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:29.58
5 Tuna SAG 12 Rota Koleji S.K. 1:30.03
6 Erdem ÖZBEK 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:30.96
Seri 14 of 19        
1 Kaan UGUR 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:37.06
2 Alp BASLI 11 Rota Koleji S.K. 1:34.79
3 Selim IDUG 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:33.00
4 Ege KIZILELMA 12 Altay S.K. 1:33.20
5 Kadir ERKAN 11 Nesan S.K. 1:36.48
6 Keremcan MUTLUYIL 12 Firtina Slam S.K. 1:37.43
Seri 15 of 19        
1 Arda DEMIRÖREN 11 Rota Koleji S.K. 1:41.60
2 Ugurcan SAGLAMOGLU 11 Rota Koleji S.K. 1:40.50
3 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:38.65
4 Burak YILMAZ 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:39.78
5 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:40.86
6 Mehmet Emir SARI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:42.57

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 7

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 4, Erkekler, 100m Serbest/Freestyle      
Seri 16 of 19        
1 Ogan DORUK 11 Izmir Çelmak S.K. NT
2 Ufuktan DOGANAY 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Mehmet Aybars ARAÇ 11 Altay S.K. 1:49.19
4 Tahsin AYDIN 11 Ege Ünv.G.S.K. 2:18.84
5 Ege YAVUZIRMAK 11 Rota Koleji S.K. NT
6 Kaan METE 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
Seri 17 of 19        
1 Ismail YIGIT 12 Alsancak S.K. NT
2 Demir DAG 11 Rota Koleji S.K. NT
3 Berk YARDIM 11 Izmir Çelmak S.K. NT
4 Kaan MUTLU 11 Firtina Slam S.K. NT
5 Efe GÖKÇE 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Kerem ATES 12 Alsancak S.K. NT
Seri 18 of 19        
1 Poyraz Bugra ÇETINKAYA 11 Altay S.K. NT
2 Emre Faraç FEHMI 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Bugra KOÇKESEN 11 Rota Koleji S.K. NT
4 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
5 Ali Baran ÖZYÖRENTI 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Deniz TASKIRAN 11 Rota Koleji S.K. NT
Seri 19 of 19        
1 Abdurahman DURAK 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Tunç SARTIK 12 Rota Koleji S.K. NT
3 Alkin ÖZTAS 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Derin DEMIRCI 11 Alsancak S.K. NT
5 Zafer ILDES 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT

 

 

 

Event 5 Kızlar, 50m Sırt/Backstroke 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
         
A1 Barajı 11: 39.99;  12: 38.99  /  A2 Barajı 11: 37.99; 12: 36.99  /  A3 Barajı 11: 36.99;  12: 34.99  / A4 Barajı 11: 34.99;  12: 33.99
             
      Age      
Seri 1 of 15          
1 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 36.72  
2 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 35.33  
3 Ipek Mercan AYDIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 33.45  
4 Derin ALPER 12 Rota Koleji S.K. 34.44  
5 Ada KARANFIL 12 Alsancak S.K. 35.50  
6 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 37.83  
Seri 2 of 15          
1 Ceren KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 39.10  
2 Bengüsu AKKOÇ 12 Ege Ünv.G.S.K. 38.55  
3 Sezin SEN 12 Rota Koleji S.K. 37.90  
4 Azra AKI 12 Altay S.K. 38.45  
5 Zeynep OKTAY 12 Altay S.K. 38.64  
6 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 39.29  

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 8

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 5, Kızlar, 50m Sırt/Backstroke      
Seri 3 of 15        
1 Ceylin Lara GÜNAYDIN 12 Alsancak S.K. 40.25
2 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 40.14
3 Ceylin GÜLER 12 Altay S.K. 40.04
4 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 40.14
5 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 40.22
6 Dora GÜLER 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 40.27
Seri 4 of 15        
1 Bediye EKINCI 11 Nesan S.K. 42.09
2 Elif YAZICI 11 Ege Ünv.G.S.K. 41.66
3 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 40.95
4 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. 40.98
5 Asli ASIK 12 Ege Okyanus Y.I.K. 42.05
6 Deniz YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 42.13
Seri 5 of 15        
1 Eda AVKIRAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 42.63
2 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 42.48
3 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 42.25
4 Özlem ÖZTÜRK 12 Izmir Çelmak S.K. 42.46
5 Açelya ESEN 11 Izmir Çelmak S.K. 42.62
6 Elif Naz DEGIRMENCI 11 Ege Ünv.G.S.K. 42.74
Seri 6 of 15        
1 Karya UYANIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.59
2 Duru SONER 12 Ege Ünv.G.S.K. 43.16
3 Ahsen Nehir AVCI 12 Rota Koleji S.K. 42.87
4 Sude Naz GÖÇMEN 11 Izmir Çelmak S.K. 42.87
5 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.46
6 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.95
Seri 7 of 15        
1 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. 45.52
2 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 44.46
3 Tuana Ilgin AKYER 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 43.99
4 Sila DENLI 12 Alsancak S.K. 44.14
5 Melek Naz BELIR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.77
6 Ceren ÇETINKYA 12 Ege Okyanus Y.I.K. 45.65
Seri 8 of 15        
1 Elifsu KESICI 11 Rota Koleji S.K. 47.15
2 Meryem ÇABUK 12 Ege Ünv.G.S.K. 47.00
3 Idil KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 46.36
4 Ayça TAMER 11 Ege Ünv.G.S.K. 46.68
5 Nisa TEKÇE 11 Izmir Çelmak S.K. 47.00
6 Duru CINETÇI 11 Ferdi 47.35
Seri 9 of 15        
1 Öykü ELKAYA 12 Rota Koleji S.K. 48.09
2 Hasibe Doga YILMAZ 11 Rota Koleji S.K. 47.65
3 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. 47.38
4 Irmak ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 47.40
5 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. 47.94
6 Turçin Tulca KONYALI 11 Alsancak S.K. 48.11

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                              30.03.2018 21:03 – Sayfa 9

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 5, Kızlar, 50m Sırt/Backstroke      
Seri 10 of 15        
1 Yagmur ÖZLEM 11 Ege Ünv.G.S.K. 49.55
2 Ceylin KULAKSIZ 12 Rota Koleji S.K. 49.23
3 Öykü AKIN 11 Altay S.K. 48.12
4 Cansu SAMLIOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 49.16
5 Alya Ilgin KURSUN 11 Altay S.K. 49.49
6 Asli BASLI 11 Rota Koleji S.K. 50.06
Seri 11 of 15        
1 Tulug Ecrin YILDIZ 11 Altay S.K. 53.00
2 Vera HEREL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 52.02
3 Pelin KEÇELI 11 Ege Ünv.G.S.K. 50.95
4 Ilgim ÇETIN 11 Rota Koleji S.K. 51.26
5 Sude ÖZTÜRK 11 Firtina Slam S.K. 52.32
6 Merve MUTLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 53.08
Seri 12 of 15        
1 Melike SALEPÇI 11 Ege Ünv.G.S.K. 55.97
2 Nisa ÖZ 12 Firtina Slam S.K. 53.74
3 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 53.38
4 Elif Bade ÖNER 11 Rota Koleji S.K. 53.72
5 Asya YAVUZ 11 Rota Koleji S.K. 55.19
6 Elif SUSUP 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 59.38
Seri 13 of 15        
1 Inci BODUR 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Nehir HATEN 12 Nesan S.K. 59.81
4 Elif BAYIR 11 Rota Koleji S.K. 1:03.00
5 Burçin TOSUN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Meryem Naz ÜNAL 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
Seri 14 of 15        
1 Irem KAYA 12 Alsancak S.K. NT
2 Nilsu DUR 11 Altay S.K. NT
3 Beren ERKISA 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Elif AYDIN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Ceylin ÇINAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
6 Ceren ELVEREN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
Seri 15 of 15        
1 Ecrin ÇELIK 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Nehir AL 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Aycan KOSAR 12 Alsancak S.K. NT
4 Ceren Didar GEDIKOGLU 11 Alsancak S.K. NT
5 Nehir KURTULMUS 11 Izmir Çelmak S.K. NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 10

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 6 Erkekler, 50m Sırt/Backstroke 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
       
A1 Barajı 11: 39.99;  12: 37.99  /  A2 Barajı 11: 37.99;  12: 35.99  /  A3 Barajı 11: 36.99;  12: 34.99 /  A4 Barajı 11: 34.99;  12: 32.99
             
      Age      
Seri 1 of 18          
1 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. 35.38  
2 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 34.75  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 34.10  
4 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 34.43  
5 Can KARASU 11 Nesan S.K. 35.01  
6 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 35.95  
Seri 2 of 18          
1 Doruk Enes DEMIRCI 12 Firtina Slam S.K. 37.15  
2 Oguz ÜNAL 11 Ege Ünv.G.S.K. 36.88  
3 Deniz ALPER 12 Rota Koleji S.K. 36.61  
4 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. 36.68  
5 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 37.11  
6 Ege PEKTAS 12 Ege Ünv.G.S.K. 37.39  
Seri 3 of 18          
1 Can ÇORUMLU 12 Firtina Slam S.K. 38.23  
2 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 37.87  
3 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 37.58  
4 Ege ALTAN 12 Altay S.K. 37.77  
5 Kuzey UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 38.14  
6 Deniz ÇABUK 12 Altay S.K. 38.37  
Seri 4 of 18          
1 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 39.85  
2 Özcan Berke EKER 12 Ege Ünv.G.S.K. 39.83  
3 Hasan Yigit AKDAG 11 Rota Koleji S.K. 39.21  
4 Kuzeyhan SEZEK 12 Ege Ünv.G.S.K. 39.48  
5 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 39.85  
6 Tuna ÖVÜNÇ 11 Rota Koleji S.K. 40.08  
Seri 5 of 18          
1 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. 40.99  
2 Kaan KOÇ 11 Ege Ünv.G.S.K. 40.62  
3 Murat Haktan ILHAN 12 Ege Okyanus Y.I.K. 40.12  
4 Mert HATIPOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 40.35  
5 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 40.95  
6 Bora DEMIRÇIVI 12 Rota Koleji S.K. 41.08  
Seri 6 of 18          
1 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. 41.92  
2 Yigit Firat ERKAYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 41.30  
3 Doruk SERTKAHYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 41.10  
4 Erdem ÖZBEK 11 Ege Ünv.G.S.K. 41.15  
5 Bartu DINÇER 11 Firtina Slam S.K. 41.52  
6 Toprak DALKIRAN 12 Alsancak S.K. 42.00  

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 11

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 6, Erkekler, 50m Sırt/Backstroke      
Seri 7 of 18        
1 Berk AKÇAY 11 Izmir Çelmak S.K. 42.98
2 Çagan Firat EKINCIOGLU 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 42.40
3 Efe ERÇELEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 42.21
4 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 42.32
5 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 42.91
6 Mert DERİN 12 Alsancak S.K. 43.50
Seri 8 of 18        
1 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.08
2 Ömer Pamir KARATAS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.01
3 Devlet Bilge Kagan GÜLBIL 12 Firtina Slam S.K. 43.53
4 Ozan MERCANÇIÇEGI 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.86
5 Ilker YILDIRIM 12 Nesan S.K. 44.02
6 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.11
Seri 9 of 18        
1 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 45.23
2 Arda ILKBAHAR 12 Firtina Slam S.K. 45.00
3 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.45
4 Tuna BULGUR 11 Alsancak S.K. 44.90
5 Özer Kaan ÖLÇÜCÜOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 45.20
6 Kaan UGUR 11 Ege Ünv.G.S.K. 45.43
Seri 10 of 18        
1 Daghan Deniz ALP 11 Izmir Çelmak S.K. 46.43
2 Engin DIRAMAN 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 46.18
3 Yalin AY 11 Ege Okyanus Y.I.K. 45.59
4 Cem AKTAR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 45.95
5 Egemen Nicholas MARTIN 12 Izmir Çelmak S.K. 46.41
6 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 46.46
Seri 11 of 18        
1 Emir YILDIRIM 12 Ege Ünv.G.S.K. 49.27
2 Kaan ÇALISKAN 11 Ege Ünv.G.S.K. 47.93
3 Riza Kaan ÜNAL 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 46.95
4 Ege KIZILELMA 12 Altay S.K. 47.68
5 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 48.58
6 Burak YILMAZ 11 Ege Ünv.G.S.K. 49.61
Seri 12 of 18        
1 Deniz TASKIRAN 11 Rota Koleji S.K. 51.63
2 Mert KÖLELI 12 Firtina Slam S.K. 50.37
3 Ugurcan SAGLAMOGLU 11 Rota Koleji S.K. 49.66
4 Alp BASLI 11 Rota Koleji S.K. 50.28
5 Tahsin AYDIN 11 Ege Ünv.G.S.K. 51.18
6 Arda DEMIRÖREN 11 Rota Koleji S.K. 52.37
Seri 13 of 18        
1 Tunç SARTIK 12 Rota Koleji S.K. 58.01
2 Mehmet Emir SARI 11 Ege Ünv.G.S.K. 55.75
3 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 53.47
4 Keremcan MUTLUYIL 12 Firtina Slam S.K. 55.00
5 Mehmet Aybars ARAÇ 11 Altay S.K. 56.66
6 Tuna SAG 12 Rota Koleji S.K. 58.06

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 12

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 6, Erkekler, 50m Sırt/Backstroke      
Seri 14 of 18        
1 Kerem ATES 12 Alsancak S.K. NT
2 Semih AGACAN 11 Alsancak S.K. NT
3 Ali Baran ÖZYÖRENTI 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Ismail YIGIT 12 Alsancak S.K. NT
5 Ege YAVUZIRMAK 11 Rota Koleji S.K. NT
6 Poyraz Bugra ÇETINKAYA 11 Altay S.K. NT
Seri 15 of 18        
1 Ismet Kaan ÇELEBI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
2 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Kaan METE 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Boran ÖZDINÇ 12 Rota Koleji S.K. NT
5 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
6 Tomris Bugrahan APAYDIN 11 Nesan S.K. NT
Seri 16 of 18        
1 Salih ERBIS 11 Rota Koleji S.K. NT
2 Efe GÖKÇE 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Bugra KOÇKESEN 11 Rota Koleji S.K. NT
4 Egem ERYESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
5 Emre Faraç FEHMI 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Demir DAG 11 Rota Koleji S.K. NT
Seri 17 of 18        
1 Alkin ÖZTAS 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Ahmet Efe INCEOGLU 12 Izmir Çelmak S.K. NT
3 Erim DEMIRTAS 12 Ferdi NT
4 Ufuktan DOGANAY 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Çinar GÜLERYÜZ 12 Nesan S.K. NT
6 Arda GOLUOGLU 12 Alsancak S.K. NT
Seri 18 of 18        
1 Ismail Alp ÜSENMEZ 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Derin DEMIRCI 11 Alsancak S.K. NT
3 Abdurahman DURAK 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Efe YESIL 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
5 Selim IDUG 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

Event 7 Kızlar, 100m Karışık/Medley 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
           
A1 Barajı 11: 1:26.99;  12: 1:22.99 /  A2 Barajı 11: 1:23.99; 12: 1:19.99  /  A3 Barajı 11: 1:19.99; 12: 1:15.99  /  A4 Barajı 11: 1:16.99;
12: 1:12.99          
             
      Age      
Seri 1 of 14          
1 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 1:21.44  
2 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:20.61  
3 Irem ERKTAN 12 Rota Koleji S.K. 1:18.93  
4 Derin ALPER 12 Rota Koleji S.K. 1:20.42  
5 Ipek Mercan AYDIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:20.64  
6 Zeynep OKTAY 12 Altay S.K. 1:22.31  

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 13

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 7, Kızlar, 100m Karışık/Medley      
Seri 2 of 14        
1 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.78
2 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 1:23.72
3 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:22.78
4 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:23.09
5 Elif Su ÇULCU 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:24.05
6 Bengüsu AKKOÇ 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:25.35
Seri 3 of 14        
1 Sezin SEN 12 Rota Koleji S.K. 1:27.34
2 Ceren KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:26.50
3 Azra AKI 12 Altay S.K. 1:25.41
4 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 1:26.11
5 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:27.22
6 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:29.55
Seri 4 of 14        
1 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 1:31.50
2 Duru YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:30.30
3 Açelya ESEN 11 Izmir Çelmak S.K. 1:30.00
4 Tuana Ilgin AKYER 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:30.20
5 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:31.40
6 Ceylin GÜLER 12 Altay S.K. 1:32.35
Seri 5 of 14        
1 Duru SONER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:34.36
2 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:33.65
3 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. 1:32.56
4 Deniz YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:33.46
5 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:33.67
6 Elif YAZICI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:34.49
Seri 6 of 14        
1 Irem SEMERCI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:36.12
2 Karya UYANIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:34.79
3 Eda AVKIRAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:34.62
4 Alya YUMRUKAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:34.76
5 Duru ARTUKASLAN 12 Altay S.K. 1:35.25
6 Ahsen Nehir AVCI 12 Rota Koleji S.K. 1:36.47
Seri 7 of 14        
1 Idil KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:38.55
2 Elif Naz DEGIRMENCI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:38.03
3 Melek Naz BELIR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:37.09
4 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 1:37.61
5 Sude Naz GÖÇMEN 11 Izmir Çelmak S.K. 1:38.23
6 Dora GÜLER 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:38.69
Seri 8 of 14        
1 Beril ALPTÜZÜN 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:41.94
2 Zeynep YILDIZLI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:40.37
3 Sila DENLI 12 Alsancak S.K. 1:38.79
4 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:38.79
5 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. 1:41.43
6 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. 1:42.13

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 14

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 7, Kızlar, 100m Karışık/Medley      
Seri 9 of 14        
1 Öykü ELKAYA 12 Rota Koleji S.K. 1:44.03
2 Ayça TAMER 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:43.27
3 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:42.68
4 Irmak ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:43.13
5 Irmak SEREFLIOGLU 12 Altay S.K. 1:43.58
6 Yagmur ÖZLEM 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:44.07
Seri 10 of 14        
1 Turçin Tulca KONYALI 11 Alsancak S.K. 1:50.64
2 Ceylin KULAKSIZ 12 Rota Koleji S.K. 1:45.21
3 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. 1:44.50
4 Elifsu KESICI 11 Rota Koleji S.K. 1:44.99
5 Hasibe Doga YILMAZ 11 Rota Koleji S.K. 1:45.40
6 Pelin KEÇELI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:51.13
Seri 11 of 14        
1 Ilgim ÇETIN 11 Rota Koleji S.K. 1:56.47
2 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:54.35
3 Öykü AKIN 11 Altay S.K. 1:51.34
4 Merve MUTLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:53.68
5 Asli BASLI 11 Rota Koleji S.K. 1:54.55
6 Vera HEREL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:57.32
Seri 12 of 14        
1 Ecrin ÇELIK 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Ceren ÇETINKYA 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:57.42
4 Elif SUSUP 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:04.44
5 Aycan KOSAR 12 Alsancak S.K. NT
6 Ceren Didar GEDIKOGLU 11 Alsancak S.K. NT
Seri 13 of 14        
1 Tulug Ecrin YILDIZ 11 Altay S.K. NT
2 Meryem ÇABUK 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Duru CINETÇI 11 Ferdi NT
4 Ada KARANFIL 12 Alsancak S.K. NT
5 Ceylin Lara GÜNAYDIN 12 Alsancak S.K. NT
6 Elif KAVAKLI 11 Izmir Çelmak S.K. NT
Seri 14 of 14        
1 Asli ASIK 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Ceylin ÇINAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Irem KAYA 12 Alsancak S.K. NT
4 Alya Ilgin KURSUN 11 Altay S.K. NT
5 Hatice Kübra SAVRAN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 15

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 8 Erkekler, 100m Karışık/Medley 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
             
      Age      
Seri 1 of 16          
1 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:19.08  
2 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:18.56  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:16.35  
4 Can ÇORUMLU 12 Firtina Slam S.K. 1:17.24  
5 Mert AGAÇAYAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:18.81  
6 Ahmet Efe INCEOGLU 12 Izmir Çelmak S.K. 1:19.17  
Seri 2 of 16          
1 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:21.04  
2 Batuhan SAHIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:20.32  
3 Ege ALTAN 12 Altay S.K. 1:19.40  
4 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:20.26  
5 Emre OFLI 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:20.56  
6 Can KARASU 11 Nesan S.K. 1:22.08  
Seri 3 of 16          
1 Arda Kaan MUTLU 12 Rota Koleji S.K. 1:24.00  
2 Çagan IRMAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:23.29  
3 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 1:22.66  
4 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:22.74  
5 Oguz ÜNAL 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:23.79  
6 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.58  
Seri 4 of 16          
1 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. 1:25.31  
2 Kuzey UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.79  
3 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.59  
4 Ege PEKTAS 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:24.75  
5 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:25.17  
6 Deniz ALPER 12 Rota Koleji S.K. 1:25.49  
Seri 5 of 16          
1 Ozan Deniz PAKKAN 11 Nesan S.K. 1:26.76  
2 Özcan Berke EKER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:25.73  
3 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:25.53  
4 Doruk Enes DEMIRCI 12 Firtina Slam S.K. 1:25.60  
5 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 1:25.91  
6 Efe YESIL 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:28.46  
Seri 6 of 16          
1 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. 1:29.61  
2 Eren Ali ERTEN 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:29.17  
3 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:28.80  
4 Cem AKTAR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:29.07  
5 Umut CIVANER 11 Firtina Slam S.K. 1:29.18  
6 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:30.16  

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 16

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 8, Erkekler, 100m Karışık/Medley      
Seri 7 of 16        
1 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:31.78
2 Çagan Firat EKINCIOGLU 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:31.22
3 Tuna ÖVÜNÇ 11 Rota Koleji S.K. 1:30.66
4 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 1:31.09
5 Deniz ÇABUK 12 Altay S.K. 1:31.52
6 Ömer Pamir KARATAS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:31.91
Seri 8 of 16        
1 Ozan MERCANÇIÇEGI 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:33.25
2 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:32.53
3 Tomris Bugrahan APAYDIN 11 Nesan S.K. 1:32.13
4 Egem ERYESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:32.46
5 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:32.84
6 Kaan KOÇ 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:33.96
Seri 9 of 16        
1 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. 1:35.74
2 Mert DERİN 12 Alsancak S.K. 1:35.20
3 Batu ERDINÇ 11 Izmir Çelmak S.K. 1:33.98
4 Kuzeyhan SEZEK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:34.43
5 Efe ERÇELEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:35.33
6 Berkin KOCATÜRK 11 Rota Koleji S.K. 1:35.88
Seri 10 of 16        
1 Doruk SERTKAHYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:40.16
2 Bartu DINÇER 11 Firtina Slam S.K. 1:38.72
3 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 1:37.15
4 Bora DEMIRÇIVI 12 Rota Koleji S.K. 1:38.07
5 Yigit Firat ERKAYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:40.05
6 Mert KÖLELI 12 Firtina Slam S.K. 1:41.19
Seri 11 of 16        
1 Erdem ÖZBEK 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:45.05
2 Ege KIZILELMA 12 Altay S.K. 1:43.05
3 Özer Kaan ÖLÇÜCÜOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:41.34
4 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:41.92
5 Mert AKKAS 11 Nesan S.K. 1:45.05
6 Alp BASLI 11 Rota Koleji S.K. 1:48.55
Seri 12 of 16        
1 Selim IDUG 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:55.45
2 Kadir ERKAN 11 Nesan S.K. 1:51.12
3 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:49.24
4 Daghan Deniz ALP 11 Izmir Çelmak S.K. 1:49.76
5 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:54.14
6 Mehmet Aybars ARAÇ 11 Altay S.K. NT
Seri 13 of 16        
1 Derin DEMIRCI 11 Alsancak S.K. NT
2 Kaan ÇALISKAN 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Murat Haktan ILHAN 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
5 Semih AGACAN 11 Alsancak S.K. NT
6 Berk AKÇAY 11 Izmir Çelmak S.K. NT

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 17

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 8, Erkekler, 100m Karışık/Medley      
Seri 14 of 16        
1 Engin DIRAMAN 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
2 Zafer ILDES 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
3 Tuna BULGUR 11 Alsancak S.K. NT
4 Riza Kaan ÜNAL 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
5 Burak YILMAZ 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
6 Arda ILKBAHAR 12 Firtina Slam S.K. NT
Seri 15 of 16        
2 Kerem ATES 12 Alsancak S.K. NT
3 Yalin AY 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Ismet Kaan ÇELEBI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
5 Toprak DALKIRAN 12 Alsancak S.K. NT
Seri 16 of 16        
2 Ege YAVUZIRMAK 11 Rota Koleji S.K. NT
3 Arda GOLUOGLU 12 Alsancak S.K. NT
4 Kaan MUTLU 11 Firtina Slam S.K. NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 18

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

2 – 1. GÜN AKŞAM SEANSI     31.03.2018 – 16:00  
           
Event 9   Kızlar, 400m Serbest/Freestyle 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
           
A1 Barajı 11: 5:44.99;  12: 5:29.99 /  A2 Barajı 11: 5:30.99; 12: 5:16.99  /  A3 Barajı 11: 5:16.99;  12: 5:03.99 /  A4 Barajı 11: 5:02.99;
12: 4:49.99            
               
        Age      
Seri 1 of 4            
1 Halenur BUDAK   11 Nesan S.K. 5:20.55  
2 Ipek Mercan AYDIN   12 Ege Ünv.G.S.K. 5:17.87  
3 Zeynep OKTAY   12 Altay S.K. 5:14.51  
4 Ada KARANFIL   12 Alsancak S.K. 5:15.49  
5 Yeliz Ada ÖZDINÇER   11 Izmir Çelmak S.K. 5:20.00  
6 Bengüsu AKKOÇ   12 Ege Ünv.G.S.K. 5:21.70  
Seri 2 of 4            
1 Asli ASIK   12 Ege Okyanus Y.I.K. 6:13.87  
2 Melek Naz BELIR   11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 6:02.93  
3 Berrak Ece ERKOÇ   12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 5:40.80  
4 Nazli Irmak KILIÇ   11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 5:55.00  
5 Beril GÖRDÜK   11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 6:11.44  
6 Karya UYANIK   12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 6:17.29  
Seri 3 of 4            
1 Sila DENLI   12 Alsancak S.K. NT
2 Gülen Selin YÜKSEL   11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Ilgin Damla BEKTAS   11 Firtina Slam S.K. 6:21.22  
4 Eda AVKIRAN   12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
5 Elifsu KIRMACI   12 Firtina Slam S.K. NT
6 Nisa Meriç AYTAR   12 Firtina Slam S.K. NT
Seri 4 of 4            
1 Ceylin ÇINAR   12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Duru YESIL   12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
3 Duru ARTUKASLAN   12 Altay S.K. NT
4 Ceren KAYA   12 Ege Ünv.G.S.K. NT
5 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
6 Elif YAZICI   11 Ege Ünv.G.S.K. NT
Event 10   Erkekler, 400m Serbest/Freestyle 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
         
A1 Barajı 11: 5:44.99;  12: 5:25.99 /  A2 Barajı 11: 5:29.99; 12: 5:12.99  /  A3 Barajı 11: 5:15.99;  12: 4:58.99 /  A4 Barajı 11: 5:01.99;
12: 4:45.99            
               
        Age      
Seri 1 of 6            
1 Doruk Enes DEMIRCI   12 Firtina Slam S.K. 5:10.52  
2 Emre BAYRAM   12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 5:03.29  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 4:47.32  
4 Ahmet Efe INCEOGLU   12 Izmir Çelmak S.K. 4:58.96  
5 Çinar KAYLI   12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 5:07.65  
6 Oguz ÜNAL   11 Ege Ünv.G.S.K. 5:11.27  

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 19

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 10, Erkekler, 400m Serbest/Freestyle      
Seri 2 of 6        
1 Arda Kaan MUTLU 12 Rota Koleji S.K. 5:19.79
2 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 5:18.48
3 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. 5:13.14
4 Çagan IRMAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 5:15.14
5 Emre OFLI 12 Ege Ünv.G.S.K. 5:18.84
6 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 5:28.74
Seri 3 of 6        
1 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 5:40.15
2 Eren Ali ERTEN 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 5:31.29
3 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 5:29.00
4 Mert AGAÇAYAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 5:29.17
5 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 5:32.40
6 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 5:43.76
Seri 4 of 6        
1 Çinar GÜLERYÜZ 12 Nesan S.K. 6:43.00
2 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 6:01.33
3 Umut CIVANER 11 Firtina Slam S.K. 5:56.16
4 Bartu DINÇER 11 Firtina Slam S.K. 5:56.36
5 Devlet Bilge Kagan GÜLBIL 12 Firtina Slam S.K. 6:02.14
6 Berkin KOCATÜRK 11 Rota Koleji S.K. NT
Seri 5 of 6        
1 Mert HATIPOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
2 Mert KÖLELI 12 Firtina Slam S.K. NT
3 Batu ERDINÇ 11 Izmir Çelmak S.K. NT
4 Ege PEKTAS 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
5 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. NT
6 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
Seri 6 of 6        
2 Arda ILKBAHAR 12 Firtina Slam S.K. NT
3 Batuhan SAHIN 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
4 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
5 Efe ERÇELEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

Event 11 Kızlar, 50m Kelebek/Fly 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
         
A1 Barajı 11: 37.99;  12: 36.99  / A2 Barajı 11: 36.99;  12: 34.99  /  A3 Barajı 11: 34.99;  12: 33.99  / A4 Barajı 11: 33.99;  12: 31.99
             
      Age      
Seri 1 of 11          
1 Irem ERKTAN 12 Rota Koleji S.K. 35.15  
2 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 33.62  
3 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 33.12  
4 Derin ALPER 12 Rota Koleji S.K. 33.47  
5 Ada KARANFIL 12 Alsancak S.K. 34.45  
6 Sezin SEN 12 Rota Koleji S.K. 35.53  

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 20

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 11, Kızlar, 50m Kelebek/Fly      
Seri 2 of 11        
1 Ceylin GÜLER 12 Altay S.K. 37.49
2 Elif Su ÇULCU 12 Ege Ünv.G.S.K. 36.21
3 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 35.54
4 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 36.08
5 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 37.05
6 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 38.00
Seri 3 of 11        
1 Ceylin Lara GÜNAYDIN 12 Alsancak S.K. 38.78
2 Tuana Ilgin AKYER 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 38.69
3 Zeynep OKTAY 12 Altay S.K. 38.02
4 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. 38.24
5 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 38.75
6 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 38.91
Seri 4 of 11        
1 Deniz YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 40.50
2 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. 40.07
3 Açelya ESEN 11 Izmir Çelmak S.K. 39.61
4 Idil KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 39.94
5 Duru YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 40.41
6 Ahsen Nehir AVCI 12 Rota Koleji S.K. 41.76
Seri 5 of 11        
1 Sila DENLI 12 Alsancak S.K. 43.40
2 Hatice Kübra SAVRAN 11 Ege Okyanus Y.I.K. 42.06
3 Irem SEMERCI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 42.04
4 Asli ASIK 12 Ege Okyanus Y.I.K. 42.05
5 Duru ARTUKASLAN 12 Altay S.K. 42.13
6 Karya UYANIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.60
Seri 6 of 11        
1 Ceren ÇETINKYA 12 Ege Okyanus Y.I.K. 45.37
2 Dora GÜLER 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 44.67
3 Bediye EKINCI 11 Nesan S.K. 43.69
4 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 44.18
5 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.72
6 Cansu SAMLIOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 45.43
Seri 7 of 11        
1 Yagmur ÖZLEM 11 Ege Ünv.G.S.K. 47.12
2 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 45.90
3 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 45.45
4 Elif Naz DEGIRMENCI 11 Ege Ünv.G.S.K. 45.54
5 Irmak ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 46.57
6 Ilgim ÇETIN 11 Rota Koleji S.K. 48.22
Seri 8 of 11        
1 Hasibe Doga YILMAZ 11 Rota Koleji S.K. 51.99
2 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. 50.92
3 Turçin Tulca KONYALI 11 Alsancak S.K. 48.47
4 Asli BASLI 11 Rota Koleji S.K. 49.48
5 Tulug Ecrin YILDIZ 11 Altay S.K. 51.91
6 Nisa TEKÇE 11 Izmir Çelmak S.K. 52.24

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 21

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 11, Kızlar, 50m Kelebek/Fly      
Seri 9 of 11        
1 Elif BAYIR 11 Rota Koleji S.K. 1:09.00
2 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 55.76
3 Elvan Nur GÖRKEMLI 12 Nesan S.K. 55.02
4 Asya YAVUZ 11 Rota Koleji S.K. 55.13
5 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:00.69
6 Nehir AL 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
Seri 10 of 11        
1 Meryem Naz ÜNAL 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Merve MUTLU 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Vera HEREL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Duru CINETÇI 11 Ferdi NT
5 Burçin TOSUN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Begüm KAYMAZ 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
Seri 11 of 11        
2 Elif KAVAKLI 11 Izmir Çelmak S.K. NT
3 Inci BODUR 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Elif AYDIN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT

 

 

 

Event 12 Erkekler, 50m Kelebek/Fly 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
         
A1 Barajı 11: 38.99;  12: 35.99  /  A2 Barajı 11: 36.99; 12: 34.99  /  A3 Barajı 11: 34.99;  12: 32.99 /  A4 Barajı 11: 33.99;  12: 30.99
             
      Age      
Seri 1 of 12          
1 Ege ALTAN 12 Altay S.K. 33.34  
2 Can ÇORUMLU 12 Firtina Slam S.K. 32.09  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 31.95  
4 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 32.01  
5 Can KARASU 11 Nesan S.K. 32.91  
6 Deniz ALPER 12 Rota Koleji S.K. 33.63  
Seri 2 of 12          
1 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 34.74  
2 Emre OFLI 12 Ege Ünv.G.S.K. 33.97  
3 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 33.83  
4 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 33.85  
5 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 34.25  
6 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 34.78  
Seri 3 of 12          
1 Arda Kaan MUTLU 12 Rota Koleji S.K. 35.90  
2 Ahmet Efe INCEOGLU 12 Izmir Çelmak S.K. 35.39  
3 Özcan Berke EKER 12 Ege Ünv.G.S.K. 34.79  
4 Doruk Enes DEMIRCI 12 Firtina Slam S.K. 35.34  
5 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 35.69  
6 Kuzey UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.56  

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 22

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 12, Erkekler, 50m Kelebek/Fly      
Seri 4 of 12        
1 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 38.74
2 Umut CIVANER 11 Firtina Slam S.K. 38.51
3 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 37.49
4 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 38.19
5 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 38.54
6 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. 38.82
Seri 5 of 12        
1 Tuna ÖVÜNÇ 11 Rota Koleji S.K. 40.71
2 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 39.78
3 Batu ERDINÇ 11 Izmir Çelmak S.K. 39.23
4 Deniz ÇABUK 12 Altay S.K. 39.67
5 Hasan Yigit AKDAG 11 Rota Koleji S.K. 40.05
6 Eren Ali ERTEN 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 40.95
Seri 6 of 12        
1 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.10
2 Bora DEMIRÇIVI 12 Rota Koleji S.K. 42.58
3 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. 41.00
4 Ozan Deniz PAKKAN 11 Nesan S.K. 41.72
5 Derin DEMIRCI 11 Alsancak S.K. 42.77
6 Berk AKÇAY 11 Izmir Çelmak S.K. 43.10
Seri 7 of 12        
1 Efe ERÇELEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.22
2 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.37
3 Tomris Bugrahan APAYDIN 11 Nesan S.K. 43.20
4 Ömer Pamir KARATAS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.26
5 Murat Haktan ILHAN 12 Ege Okyanus Y.I.K. 43.67
6 Doruk SERTKAHYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 45.43
Seri 8 of 12        
1 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 49.43
2 Ege KIZILELMA 12 Altay S.K. 46.83
3 Yalin AY 11 Ege Okyanus Y.I.K. 45.79
4 Egemen Nicholas MARTIN 12 Izmir Çelmak S.K. 46.17
5 Berk YARDIM 11 Izmir Çelmak S.K. 48.81
6 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 50.19
Seri 9 of 12        
1 Selim IDUG 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 53.51
2 Mehmet Aybars ARAÇ 11 Altay S.K. 52.62
3 Bartu DINÇER 11 Firtina Slam S.K. 50.48
4 Kaan MUTLU 11 Firtina Slam S.K. 51.42
5 Ilker YILDIRIM 12 Nesan S.K. 53.33
6 Devlet Bilge Kagan GÜLBIL 12 Firtina Slam S.K. 54.25
Seri 10 of 12        
1 Keremcan MUTLUYIL 12 Firtina Slam S.K. NT
2 Mustafa Arda AVCI 11 Firtina Slam S.K. 1:20.76
3 Çinar GÜLERYÜZ 12 Nesan S.K. 54.30
4 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:00.21
5 Ismail Alp ÜSENMEZ 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Ege YAVUZIRMAK 11 Rota Koleji S.K. NT

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 23

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 12, Erkekler, 50m Kelebek/Fly      
Seri 11 of 12        
1 Emre Faraç FEHMI 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Semih AGACAN 11 Alsancak S.K. NT
4 Kaan ÇALISKAN 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
5 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
6 Toprak DALKIRAN 12 Alsancak S.K. NT
Seri 12 of 12        
1 Kerem ATES 12 Alsancak S.K. NT
2 Efe GÖKÇE 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Mert DERİN 12 Alsancak S.K. NT
5 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. NT
6 Demir DAG 11 Rota Koleji S.K. NT

 

 

 

Event 13 Kızlar, 100m Sırt/Backstroke 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
           
A1 Barajı 11: 1:26.99;  12: 1:22.99 /  A2 Barajı 11: 1:22.99; 12: 1:18.99  /  A3 Barajı 11: 1:18.99;  12: 1:14.99  / A4 Barajı 11: 1:14.99;
12: 1:11.99          
             
      Age      
Seri 1 of 12          
1 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 1:19.59  
2 Ada KARANFIL 12 Alsancak S.K. 1:18.72  
3 Ipek Mercan AYDIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:12.86  
4 Derin ALPER 12 Rota Koleji S.K. 1:14.21  
5 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:19.20  
6 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 1:19.98  
Seri 2 of 12          
1 Zeynep OKTAY 12 Altay S.K. 1:24.49  
2 Alya YUMRUKAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:22.99  
3 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:22.22  
4 Bengüsu AKKOÇ 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:22.37  
5 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:23.54  
6 Naz SAYDAN 12 Ferdi 1:25.00  
Seri 3 of 12          
1 Elif YAZICI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:28.06  
2 Ceylin GÜLER 12 Altay S.K. 1:27.58  
3 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 1:25.07  
4 Sezin SEN 12 Rota Koleji S.K. 1:26.97  
5 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:27.81  
6 Açelya ESEN 11 Izmir Çelmak S.K. 1:28.15  
Seri 4 of 12          
1 Duru SONER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:33.51  
2 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. 1:30.12  
3 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:29.44  
4 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:29.48  
5 Deniz YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:30.67  
6 Özlem ÖZTÜRK 12 Izmir Çelmak S.K. 1:33.52  

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 24

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 13, Kızlar, 100m Sırt/Backstroke      
Seri 5 of 12        
1 Ceren ÇETINKYA 11 Ege Okyanus Y.I.K. 1:35.22
2 Ahsen Nehir AVCI 12 Rota Koleji S.K. 1:35.18
3 Duru ARTUKASLAN 12 Altay S.K. 1:33.63
4 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:35.00
5 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:35.20
6 Melek Naz BELIR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:35.27
Seri 6 of 12        
1 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:38.00
2 Karya UYANIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:36.74
3 Elif Naz DEGIRMENCI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:35.37
4 Sude Naz GÖÇMEN 11 Izmir Çelmak S.K. 1:35.66
5 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 1:37.50
6 Nisa TEKÇE 11 Izmir Çelmak S.K. 1:40.00
Seri 7 of 12        
1 Elifsu KESICI 11 Rota Koleji S.K. 1:42.65
2 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 1:41.51
3 Idil KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:40.84
4 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. 1:41.05
5 Zeynep YILDIZLI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:41.90
6 Yagmur ÖZLEM 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:43.08
Seri 8 of 12        
1 Meryem ÇABUK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:44.71
2 Hasibe Doga YILMAZ 11 Rota Koleji S.K. 1:44.45
3 Ayça TAMER 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:43.11
4 Öykü AKIN 11 Altay S.K. 1:43.17
5 Öykü ELKAYA 12 Rota Koleji S.K. 1:44.62
6 Sila DENLI 12 Alsancak S.K. 1:45.11
Seri 9 of 12        
1 Turçin Tulca KONYALI 11 Alsancak S.K. 1:51.69
2 Merve MUTLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:50.31
3 Pelin KEÇELI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:46.74
4 Duru CINETÇI 11 Ferdi 1:48.81
5 Ilgim ÇETIN 11 Rota Koleji S.K. 1:51.48
6 Sude ÖZTÜRK 11 Firtina Slam S.K. 1:52.86
Seri 10 of 12        
1 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Melike SALEPÇI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:59.42
3 Alya Ilgin KURSUN 11 Altay S.K. 1:55.32
4 Asli BASLI 11 Rota Koleji S.K. 1:57.95
5 Nisa ÖZ 12 Firtina Slam S.K. 2:14.06
6 Ceylin ÇINAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
Seri 11 of 12        
1 Elif SUSUP 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Elif KAVAKLI 11 Izmir Çelmak S.K. NT
3 Beren ERKISA 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. NT
5 Ceylin Lara GÜNAYDIN 12 Alsancak S.K. NT
6 Ceren Didar GEDIKOGLU 11 Alsancak S.K. NT

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 25

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 13, Kızlar, 100m Sırt/Backstroke      
Seri 12 of 12        
2 Cansu SAMLIOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. NT
4 Ecrin ÇELIK 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Asya YAVUZ 11 Rota Koleji S.K. NT

 

 

 

Event 14 Erkekler, 100m Sırt/Backstroke 11 – 12 yaşları arası
31.03.2018       Startlist
         
A1 Barajı 11: 1:25.99;  12: 1:20.99  /  A2 Barajı 11: 1:21.99; 12: 1:16.99  /  A3 Barajı 11: 1:17.99;  12: 1:12.99  / A4 Barajı 11: 1:14.99;
12: 1:09.99          
             
      Age      
Seri 1 of 12          
1 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:16.89  
2 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:14.36  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:13.52  
4 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:14.03  
5 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 1:15.85  
6 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:17.25  
Seri 2 of 12          
1 Kuzey UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:22.14  
2 Ege PEKTAS 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:19.52  
3 Deniz ALPER 12 Rota Koleji S.K. 1:18.07  
4 Oguz ÜNAL 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:18.40  
5 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:20.71  
6 Efe YESIL 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:22.18  
Seri 3 of 12          
1 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:26.19  
2 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:25.45  
3 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 1:22.45  
4 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:23.74  
5 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:26.06  
6 Özcan Berke EKER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:26.91  
Seri 4 of 12          
1 Tuna ÖVÜNÇ 11 Rota Koleji S.K. 1:29.71  
2 Yigit Firat ERKAYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:28.59  
3 Deniz ÇABUK 12 Altay S.K. 1:27.44  
4 Kaan KOÇ 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:27.59  
5 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:28.91  
6 Kuzeyhan SEZEK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:29.89  
Seri 5 of 12          
1 Erim DEMIRTAS 12 Ferdi 1:31.00  
2 Erdem ÖZBEK 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:30.82  
3 Bora DEMIRÇIVI 12 Rota Koleji S.K. 1:30.13  
4 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 1:30.14  
5 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. 1:30.84  
6 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:32.66  

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 26

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 14, Erkekler, 100m Sırt/Backstroke      
Seri 6 of 12        
1 Doruk SERTKAHYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:34.32
2 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:33.79
3 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:33.37
4 Mert HATIPOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:33.44
5 Murat Haktan ILHAN 12 Ege Okyanus Y.I.K. 1:33.89
6 Ömer Pamir KARATAS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:34.41
Seri 7 of 12        
1 Çagan Firat EKINCIOGLU 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:37.24
2 Bartu DINÇER 11 Firtina Slam S.K. 1:36.59
3 Ozan MERCANÇIÇEGI 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:35.65
4 Arda ILKBAHAR 12 Firtina Slam S.K. 1:36.06
5 Berk AKÇAY 11 Izmir Çelmak S.K. 1:36.77
6 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 1:38.09
Seri 8 of 12        
1 Kaan UGUR 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:43.78
2 Riza Kaan ÜNAL 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:41.92
3 Egemen Nicholas MARTIN 12 Izmir Çelmak S.K. 1:39.85
4 Ilker YILDIRIM 12 Nesan S.K. 1:41.18
5 Kaan ÇALISKAN 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:42.23
6 Burak YILMAZ 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:45.07
Seri 9 of 12        
1 Alp BASLI 11 Rota Koleji S.K. 1:52.95
2 Ugurcan SAGLAMOGLU 11 Rota Koleji S.K. 1:50.40
3 Tuna BULGUR 11 Alsancak S.K. 1:45.79
4 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:48.33
5 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:52.26
6 Selim IDUG 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:53.16
Seri 10 of 12        
1 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Tunç SARTIK 12 Rota Koleji S.K. NT
3 Mehmet Emir SARI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:59.29
4 Arda DEMIRÖREN 11 Rota Koleji S.K. 2:04.97
5 Ismet Kaan ÇELEBI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
6 Demir DAG 11 Rota Koleji S.K. NT
Seri 11 of 12        
1 Toprak DALKIRAN 12 Alsancak S.K. NT
2 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Mert KÖLELI 12 Firtina Slam S.K. NT
4 Ege KIZILELMA 12 Altay S.K. NT
5 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
6 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. NT
Seri 12 of 12        
2 Emir YILDIRIM 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Arda GOLUOGLU 12 Alsancak S.K. NT
4 Ali Baran ÖZYÖRENTI 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Keremcan MUTLUYIL 12 Firtina Slam S.K. NT

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 27

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

3 – 2. GÜN SABAH SEANSI     01.04.2018 – 10:00  
         
Event 15 Kızlar, 200m Karışık/Medley 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018     Startlist
         
A1 Barajı 11: 3:05.99;  12: 2:56.99  /  A2 Barajı 11: 2:57.99; 12: 2:49.99  /  A3 Barajı 11: 2:50.99;  12: 2:42.99 /  A4 Barajı 11: 2:42.99;
12: 2:35.99          
             
      Age      
Seri 1 of 6          
1 Irem ERKTAN 12 Rota Koleji S.K. 2:53.93  
2 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 2:50.01  
3 Ipek Mercan AYDIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:45.45  
4 Halenur BUDAK 11 Nesan S.K. 2:46.66  
5 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:52.03  
6 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:56.66  
Seri 2 of 6          
1 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:05.62  
2 Ceren KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 3:03.87  
3 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 2:57.50  
4 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:00.20  
5 Azra AKI 12 Altay S.K. 3:04.34  
6 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:06.12  
Seri 3 of 6          
1 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 3:11.96  
2 Duru YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 3:09.18  
3 Tuana Ilgin AKYER 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 3:07.36  
4 Bengüsu AKKOÇ 12 Ege Ünv.G.S.K. 3:08.12  
5 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:09.89  
6 Elif Su ÇULCU 12 Ege Ünv.G.S.K. 3:12.46  
Seri 4 of 6          
1 Melek Naz BELIR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:23.90  
2 Karya UYANIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:21.93  
3 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 3:16.10  
4 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:21.07  
5 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:23.21  
6 Idil KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 3:30.44  
Seri 5 of 6          
1 Irmak ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:39.25  
2 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 3:33.15  
3 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. 3:31.44  
4 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:31.61  
5 Öykü Su AKIL 11 Nesan S.K. 3:36.97  
6 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:46.10  
Seri 6 of 6          
1 Ceylin ÇINAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. NT
3 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:58.55  
4 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
5 Turçin Tulca KONYALI 11 Alsancak S.K. NT
6 Tulug Ecrin YILDIZ 11 Altay S.K. NT

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 28

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 16 Erkekler, 200m Karışık/Medley 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018     Startlist
         
A1 Barajı 11: 3:05.99;  12: 2:53.99  /  A2 Barajı 11: 2:57.99; 12: 2:46.99  /  A3 Barajı 11: 2:49.99;  12: 2:38.99 /  A4 Barajı 11: 2:41.99;
12: 2:31.99          
             
      Age      
Seri 1 of 7          
1 Emre OFLI 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:45.95  
2 Can ÇORUMLU 12 Firtina Slam S.K. 2:40.64  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:35.45  
4 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:40.42  
5 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:43.52  
6 Mert AGAÇAYAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:47.13  
Seri 2 of 7          
1 Batuhan SAHIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:53.88  
2 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:50.66  
3 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:47.75  
4 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:50.01  
5 Ahmet Efe INCEOGLU 12 Izmir Çelmak S.K. 2:52.13  
6 Oguz ÜNAL 11 Ege Ünv.G.S.K. 2:53.90  
Seri 3 of 7          
1 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:58.78  
2 Hasan Yigit AKDAG 11 Rota Koleji S.K. 2:57.72  
3 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:56.35  
4 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:57.12  
5 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 2:58.32  
6 Kuzey UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:58.95  
Seri 4 of 7          
1 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:03.21  
2 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 3:01.71  
3 Deniz ALPER 12 Rota Koleji S.K. 2:58.96  
4 Arda Kaan MUTLU 12 Rota Koleji S.K. 3:01.28  
5 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:02.12  
6 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:04.74  
Seri 5 of 7          
1 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. 3:13.36  
2 Umut CIVANER 11 Firtina Slam S.K. 3:09.70  
3 Cem AKTAR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:06.65  
4 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. 3:09.19  
5 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:11.25  
6 Efe ERÇELEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:13.99  
Seri 6 of 7          
1 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Ozan MERCANÇIÇEGI 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:28.74  
3 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:24.13  
4 Ömer Pamir KARATAS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:27.61  
5 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. 3:37.62  
6 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 29

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 16, Erkekler, 200m Karışık/Medley      
Seri 7 of 7        
1 Ege PEKTAS 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
2 Efe YESIL 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. NT
5 Çagan IRMAK 12 Ege Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

Event 17 Kızlar, 50m Kurbağa/Breast 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018       Startlist
         
A1 Barajı 11: 44.99;  12: 42.99  /  A2 Barajı 11: 42.99; 12: 40.99  /  A3 Barajı 11: 40.99;  12: 38.99  / A4 Barajı 11: 38.99;  12: 37.99
             
      Age      
Seri 1 of 14          
1 Türkyilmaz CEREN 12 Ferdi 43.99  
2 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 39.51  
3 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 38.06  
4 Irem ERKTAN 12 Rota Koleji S.K. 38.63  
5 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 41.94  
6 Ceylin Lara GÜNAYDIN 12 Alsancak S.K. 44.12  
Seri 2 of 14          
1 Hatice Kübra SAVRAN 11 Ege Okyanus Y.I.K. 45.10  
2 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.93  
3 Eda AVKIRAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.50  
4 Aycan KOSAR 12 Alsancak S.K. 44.55  
5 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.96  
6 Ceylin KULAKSIZ 12 Rota Koleji S.K. 45.46  
Seri 3 of 14          
1 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 46.67  
2 Serem ERDOGMUS 11 Ferdi 46.00  
3 Elif Su ÇULCU 12 Ege Ünv.G.S.K. 45.60  
4 Ceren KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 45.61  
5 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 46.09  
6 Beril ALPTÜZÜN 11 Ege Ünv.G.S.K. 46.87  
Seri 4 of 14          
1 Alya YUMRUKAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 48.39  
2 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 47.65  
3 Bediye EKINCI 11 Nesan S.K. 47.35  
4 Özlem ÖZTÜRK 12 Izmir Çelmak S.K. 47.42  
5 Duru YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 47.72  
6 Zeynep YILDIZLI 11 Ege Ünv.G.S.K. 49.07  
Seri 5 of 14          
1 Sila DENLI 12 Alsancak S.K. 49.85  
2 Duru SONER 12 Ege Ünv.G.S.K. 49.23  
3 Melek Naz BELIR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 49.09  
4 Elif AYDIN 11 Ege Okyanus Y.I.K. 49.10  
5 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 49.71  
6 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. 49.91  

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 30

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 17, Kızlar, 50m Kurbağa/Breast      
Seri 6 of 14        
1 Ayça TAMER 11 Ege Ünv.G.S.K. 50.95
2 Sude Naz GÖÇMEN 11 Izmir Çelmak S.K. 50.32
3 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 50.00
4 Nehir AL 12 Ege Okyanus Y.I.K. 50.08
5 Irmak ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 50.51
6 Asli ASIK 12 Ege Okyanus Y.I.K. 51.10
Seri 7 of 14        
1 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. 52.02
2 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. 51.64
3 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 51.22
4 Meryem ÇABUK 12 Ege Ünv.G.S.K. 51.33
5 Tuana Ilgin AKYER 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 51.79
6 Rana YAVUZ 11 Izmir Çelmak S.K. 52.26
Seri 8 of 14        
1 Yagmur ÖZLEM 11 Ege Ünv.G.S.K. 54.41
2 Elifsu KESICI 11 Rota Koleji S.K. 53.07
3 Ahsen Nehir AVCI 12 Rota Koleji S.K. 52.50
4 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 52.75
5 Pelin KEÇELI 11 Ege Ünv.G.S.K. 53.84
6 Ilgim ÇETIN 11 Rota Koleji S.K. 54.44
Seri 9 of 14        
1 Elif SUSUP 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 56.42
2 Asli BASLI 11 Rota Koleji S.K. 55.90
3 Öykü Su AKIL 11 Nesan S.K. 55.59
4 Turçin Tulca KONYALI 11 Alsancak S.K. 55.60
5 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 55.96
6 Vera HEREL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 57.11
Seri 10 of 14        
1 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:41.08
2 Merve MUTLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 58.18
3 Cansu SAMLIOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 57.54
4 Nisa ÖZ 12 Firtina Slam S.K. 58.12
5 Sude ÖZTÜRK 11 Firtina Slam S.K. 1:00.81
6 Öykü ELKAYA 12 Rota Koleji S.K. NT
Seri 11 of 14        
1 Nehir HATEN 12 Nesan S.K. NT
2 Nehir ATALAYMAN 11 Ferdi NT
3 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. NT
4 Elvan Nur GÖRKEMLI 12 Nesan S.K. NT
5 Elif Bade ÖNER 11 Rota Koleji S.K. NT
6 Ceren Didar GEDIKOGLU 11 Alsancak S.K. NT
Seri 12 of 14        
1 Nehir KURTULMUS 11 Izmir Çelmak S.K. NT
2 Elif ÖZKAN 12 Izmir Çelmak S.K. NT
3 Nilsu DUR 11 Altay S.K. NT
4 Ezgi ATES 12 Altay S.K. NT
5 Dora GÜLER 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
6 Ceren ÇETINKYA 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 31

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 17, Kızlar, 50m Kurbağa/Breast      
Seri 13 of 14        
1 Begüm KAYMAZ 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Ceren ELVEREN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Burçin TOSUN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Ceylin ÇINAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
5 Irem KAYA 12 Alsancak S.K. NT
6 Eda AKAYSOY 11 Alsancak S.K. NT
Seri 14 of 14        
1 Inci BODUR 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Asya YAVUZ 11 Rota Koleji S.K. NT
3 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Elçin TOSUN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. NT
6 Ada TEKIN 11 Ege Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

Event 18 Erkekler, 50m Kurbağa/Breast 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018       Startlist
       
A1 Barajı 11: 44.99;  12: 41.99  /  A2 Barajı 11: 42.99;  12: 39.99  /  A3 Barajı 11: 40.99;  12: 37.99 /  A4 Barajı 11: 38.99;  12: 35.99
             
      Age      
Seri 1 of 15          
1 Mert AGAÇAYAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 39.79  
2 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 39.45  
3 Batuhan SAHIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 37.57  
4 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. 39.12  
5 Çagan IRMAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 39.49  
6 Ege ALTAN 12 Altay S.K. 40.53  
Seri 2 of 15          
1 Cem AKTAR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 42.22  
2 Hasan Yigit AKDAG 11 Rota Koleji S.K. 42.16  
3 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 41.40  
4 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. 41.41  
5 Can ÇORUMLU 12 Firtina Slam S.K. 42.21  
6 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 42.28  
Seri 3 of 15          
1 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 44.31  
2 Mert DERİN 12 Alsancak S.K. 43.63  
3 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.32  
4 Ahmet Efe INCEOGLU 12 Izmir Çelmak S.K. 43.36  
5 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. 44.09  
6 Tuna BULGUR 11 Alsancak S.K. 44.55  
Seri 4 of 15          
1 Berkin KOCATÜRK 11 Rota Koleji S.K. 45.00  
2 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.94  
3 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.56  
4 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.67  
5 Erim DEMIRTAS 12 Ferdi 45.00  
6 Eren Ali ERTEN 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 45.05  

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 32

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 18, Erkekler, 50m Kurbağa/Breast      
Seri 5 of 15        
1 Umut CIVANER 11 Firtina Slam S.K. 46.72
2 Emre OFLI 12 Ege Ünv.G.S.K. 45.61
3 Semih AGACAN 11 Alsancak S.K. 45.30
4 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 45.40
5 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 46.52
6 Kaan KOÇ 11 Ege Ünv.G.S.K. 47.08
Seri 6 of 15        
1 Zafer ILDES 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 48.12
2 Efe YESIL 12 Ege Ünv.G.S.K. 47.46
3 Mert KÖLELI 12 Firtina Slam S.K. 47.28
4 Batu ERDINÇ 11 Izmir Çelmak S.K. 47.32
5 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. 47.76
6 Efe ERÇELEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 48.49
Seri 7 of 15        
1 Yigit Firat ERKAYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 49.61
2 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 48.78
3 Kuzeyhan SEZEK 12 Ege Ünv.G.S.K. 48.61
4 Özer Kaan ÖLÇÜCÜOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 48.74
5 Ilker YILDIRIM 12 Nesan S.K. 49.00
6 Mert HATIPOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 49.73
Seri 8 of 15        
1 Daghan Deniz ALP 11 Izmir Çelmak S.K. 51.22
2 Ozan MERCANÇIÇEGI 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 50.94
3 Kadir ERKAN 11 Nesan S.K. 49.78
4 Mert AKKAS 11 Nesan S.K. 50.60
5 Ege KIZILELMA 12 Altay S.K. 51.01
6 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 51.48
Seri 9 of 15        
1 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 54.88
2 Alp BASLI 11 Rota Koleji S.K. 52.47
3 Kaan ÇALISKAN 11 Ege Ünv.G.S.K. 51.48
4 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 52.30
5 Emir YILDIRIM 12 Ege Ünv.G.S.K. 52.91
6 Arda ILKBAHAR 12 Firtina Slam S.K. 55.84
Seri 10 of 15        
1 Mehmet Emir SARI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:01.12
2 Keremcan MUTLUYIL 12 Firtina Slam S.K. 58.72
3 Arda DEMIRÖREN 11 Rota Koleji S.K. 57.89
4 Kaan MUTLU 11 Firtina Slam S.K. 58.09
5 Tunç SARTIK 12 Rota Koleji S.K. 1:00.12
6 Mustafa Arda AVCI 11 Firtina Slam S.K. 1:01.52
Seri 11 of 15        
1 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Ufuktan DOGANAY 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Tahsin AYDIN 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:02.84
4 Burak YILMAZ 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
5 Ismail Alp ÜSENMEZ 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Ogan DORUK 11 Izmir Çelmak S.K. NT

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 33

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 18, Erkekler, 50m Kurbağa/Breast      
Seri 12 of 15        
1 Ege YAVUZIRMAK 11 Rota Koleji S.K. NT
2 Engin DIRAMAN 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
3 Ali Baran ÖZYÖRENTI 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Arda GOLUOGLU 12 Alsancak S.K. NT
5 Poyraz Bugra ÇETINKAYA 11 Altay S.K. NT
6 Derin DEMIRCI 11 Alsancak S.K. NT
Seri 13 of 15        
1 Egem ERYESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
2 Kaan METE 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Ugurcan SAGLAMOGLU 11 Rota Koleji S.K. NT
4 Emre Faraç FEHMI 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Bugra KOÇKESEN 11 Rota Koleji S.K. NT
6 Ismail YIGIT 12 Alsancak S.K. NT
Seri 14 of 15        
1 Kaan UGUR 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
2 Çinar GÜLERYÜZ 12 Nesan S.K. NT
3 Alkin ÖZTAS 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Bartu DINÇER 11 Firtina Slam S.K. NT
5 Kerem ATES 12 Alsancak S.K. NT
6 Berk YARDIM 11 Izmir Çelmak S.K. NT
Seri 15 of 15        
2 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Ismet Kaan ÇELEBI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
4 Tuna SAG 12 Rota Koleji S.K. NT
5 Abdurahman DURAK 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT

 

 

 

Event 19 Kızlar, 100m Kelebek/Fly 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018     Startlist
           
A1 Barajı 11: 1:23.99;  12: 1:22.99  / A2 Barajı 11: 1:19.99; 12: 1:18.99  /  A3 Barajı 11: 1:15.99;  12: 1:14.99  / A4 Barajı 11: 1:11.99;
12: 1:10.99          
             
      Age      
Seri 1 of 3          
1 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 1:25.34  
2 Derin ALPER 12 Rota Koleji S.K. 1:19.46  
3 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:18.13  
4 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 1:18.80  
5 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.35  
6 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:27.55  
Seri 2 of 3          
1 Öykü Su AKIL 11 Nesan S.K. 1:55.22  
2 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. 1:35.00  
3 Elif Su ÇULCU 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:28.51  
4 Ceylin Lara GÜNAYDIN 12 Alsancak S.K. 1:29.10  
5 Sila DENLI 12 Alsancak S.K. 1:42.62  
6 Irem SEMERCI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 34

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 19, Kızlar, 100m Kelebek/Fly      
Seri 3 of 3        
2 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. NT
4 Sezin SEN 12 Rota Koleji S.K. NT
5 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

Event 20 Erkekler, 100m Kelebek/Fly 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018     Startlist
         
A1 Barajı 11: 1:25.99;  12: 1:19.99  /  A2 Barajı 11: 1:21.99; 12: 1:16.99  /  A3 Barajı 11: 1:17.99;  12: 1:12.99 /  A4 Barajı 11: 1:13.99;
12: 1:08.99          
             
      Age      
Seri 1 of 4          
1 Emre OFLI 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:15.12  
2 Can ÇORUMLU 12 Firtina Slam S.K. 1:14.32  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:12.74  
4 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:12.85  
5 Can KARASU 11 Nesan S.K. 1:14.76  
6 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:15.45  
Seri 2 of 4          
1 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:24.42  
2 Doruk Enes DEMIRCI 12 Firtina Slam S.K. 1:24.00  
3 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 1:16.23  
4 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:22.32  
5 Deniz ALPER 12 Rota Koleji S.K. 1:24.33  
6 Özcan Berke EKER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:25.09  
Seri 3 of 4          
1 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:34.03  
2 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 1:31.61  
3 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:25.72  
4 Arda Kaan MUTLU 12 Rota Koleji S.K. 1:28.16  
5 Tuna ÖVÜNÇ 11 Rota Koleji S.K. 1:32.94  
6 Batu ERDINÇ 11 Izmir Çelmak S.K. 1:38.55  
Seri 4 of 4          
2 Yalin AY 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Ecrin ÇELIK 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. NT
5 Ömer Pamir KARATAS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 35

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

4 – 2. GÜN AKŞAM SEANSI     01.04.2018 – 16:00  
         
Event 21 Kızlar, 100m Kurbağa/Breast 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018     Startlist
         
A1 Barajı 11: 1:36.99;  12: 1:32.99  /  A2 Barajı 11: 1:32.99; 12: 1:28.99  /  A3 Barajı 11: 1:28.99;  12: 1:24.99 /  A4 Barajı 11: 1:24.99;
12: 1:20.99          
             
      Age      
Seri 1 of 9          
1 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 1:31.12  
2 Irem ERKTAN 12 Rota Koleji S.K. 1:28.28  
3 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:22.32  
4 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:25.72  
5 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:30.89  
6 Türkyilmaz CEREN 12 Ferdi 1:33.94  
Seri 2 of 9          
1 Özlem ÖZTÜRK 12 Izmir Çelmak S.K. 1:39.44  
2 Hatice Kübra SAVRAN 11 Ege Okyanus Y.I.K. 1:35.10  
3 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:34.85  
4 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:34.90  
5 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 1:36.97  
6 Eda AVKIRAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:39.49  
Seri 3 of 9          
1 Beril ALPTÜZÜN 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:43.79  
2 Ceren KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:40.75  
3 Ceylin KULAKSIZ 12 Rota Koleji S.K. 1:39.81  
4 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:40.19  
5 Aycan KOSAR 12 Alsancak S.K. 1:42.22  
6 Serem ERDOGMUS 11 Ferdi 1:45.00  
Seri 4 of 9          
1 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. 1:51.80  
2 Ayça TAMER 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:50.02  
3 Zeynep YILDIZLI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:46.07  
4 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 1:49.27  
5 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. 1:50.68  
6 Elifsu KESICI 11 Rota Koleji S.K. 1:53.41  
Seri 5 of 9          
1 Irmak ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:57.01  
2 Pelin KEÇELI 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:56.34  
3 Duru SONER 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:55.32  
4 Duru CINETÇI 11 Ferdi 1:55.90  
5 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:56.43  
6 Meryem ÇABUK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:58.04  
Seri 6 of 9          
1 Elif AYDIN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Merve MUTLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 2:04.59  
3 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:59.39  
4 Elif SUSUP 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:01.23  
5 Sude ÖZTÜRK 11 Firtina Slam S.K. 2:13.65  
6 Nehir AL 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 36

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 21, Kızlar, 100m Kurbağa/Breast      
Seri 7 of 9        
1 Vera HEREL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Nehir ATALAYMAN 11 Ferdi NT
3 Duru ARTUKASLAN 12 Altay S.K. NT
4 Rana YAVUZ 11 Izmir Çelmak S.K. NT
5 Ceylin ÇINAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
6 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. NT
Seri 8 of 9        
2 Ezgi ATES 12 Altay S.K. NT
3 Begüm KAYMAZ 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Nisa ÖZ 12 Firtina Slam S.K. NT
5 Burçin TOSUN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
Seri 9 of 9        
2 Ada TEKIN 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
3 Inci BODUR 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Eda AKAYSOY 11 Alsancak S.K. NT

 

 

 

Event 22 Erkekler, 100m Kurbağa/Breast 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018     Startlist
           
A1 Barajı 11: 1:36.99;  12: 1:29.99 /  A2 Barajı 11: 1:32.99; 12: 1:25.99  /  A3 Barajı 11: 1:28.99;  12: 1:21.99 /  A4 Barajı 11: 1:23.99;
12: 1:17.99          
             
      Age      
Seri 1 of 9          
1 Ege ALTAN 12 Altay S.K. 1:29.71  
2 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:27.65  
3 Batuhan SAHIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:20.78  
4 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:23.67  
5 Mert AGAÇAYAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:27.97  
6 Hasan Yigit AKDAG 11 Rota Koleji S.K. 1:30.83  
Seri 2 of 9          
1 Mert DERİN 12 Alsancak S.K. 1:34.51  
2 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. 1:33.17  
3 Çagan IRMAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:30.91  
4 Cem AKTAR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:32.02  
5 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:33.20  
6 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. 1:35.33  
Seri 3 of 9          
1 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 1:37.94  
2 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:36.69  
3 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 1:35.79  
4 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:36.41  
5 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:36.80  
6 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:39.65  

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 37

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 22, Erkekler, 100m Kurbağa/Breast      
Seri 4 of 9        
1 Kadir ERKAN 11 Nesan S.K. 1:44.00
2 Kaan KOÇ 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:42.95
3 Zafer ILDES 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:39.87
4 Kuzeyhan SEZEK 12 Ege Ünv.G.S.K. 1:40.98
5 Eren Ali ERTEN 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 1:43.00
6 Mert KÖLELI 12 Firtina Slam S.K. 1:44.21
Seri 5 of 9        
1 Özer Kaan ÖLÇÜCÜOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:47.97
2 Mert HATIPOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:47.64
3 Semih AGACAN 11 Alsancak S.K. 1:47.10
4 Tuna BULGUR 11 Alsancak S.K. 1:47.60
5 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. 1:47.97
6 Yigit Firat ERKAYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:48.44
Seri 6 of 9        
1 Kaan ÇALISKAN 11 Ege Ünv.G.S.K. 1:59.45
2 Berkin KOCATÜRK 11 Rota Koleji S.K. 1:51.98
3 Mert AKKAS 11 Nesan S.K. 1:48.82
4 Ege KIZILELMA 12 Altay S.K. 1:50.89
5 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 1:54.15
6 Mustafa Arda AVCI 11 Firtina Slam S.K. 2:16.89
Seri 7 of 9        
1 Ufuktan DOGANAY 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Arda GOLUOGLU 12 Alsancak S.K. NT
3 Bugra KOÇKESEN 11 Rota Koleji S.K. 2:18.09
4 Arda ILKBAHAR 12 Firtina Slam S.K. 2:18.92
5 Ali Baran ÖZYÖRENTI 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Kaan MUTLU 11 Firtina Slam S.K. NT
Seri 8 of 9        
1 Alkin ÖZTAS 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Ismet Kaan ÇELEBI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
3 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Egem ERYESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
5 Burak YILMAZ 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
Seri 9 of 9        
2 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Emre Faraç FEHMI 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 38

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 23 Kızlar, 50m Serbest/Freestyle 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018       Startlist
       
A1 Barajı 11: 34.99;  12: 33.99  /  A2 Barajı 11: 33.99;  12: 32.99  /  A3 Barajı 11: 31.99;  12: 30.99 /  A4 Barajı 11: 30.99;  12: 29.99
             
      Age      
Seri 1 of 19          
1 Bengüsu AKKOÇ 12 Ege Ünv.G.S.K. 32.15  
2 Zeynep OKTAY 12 Altay S.K. 30.60  
3 Ipek Mercan AYDIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 30.15  
4 Ada KARANFIL 12 Alsancak S.K. 30.32  
5 Nazli Hilal BOZDAG 11 Ege Ünv.G.S.K. 31.81  
6 Azra AKI 12 Altay S.K. 32.28  
Seri 2 of 19          
1 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 33.49  
2 Irem ERKTAN 12 Rota Koleji S.K. 32.98  
3 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 32.45  
4 Derin ALPER 12 Rota Koleji S.K. 32.70  
5 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 33.35  
6 Alya YUMRUKAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 33.76  
Seri 3 of 19          
1 Duru YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 34.37  
2 Ceylin Lara GÜNAYDIN 12 Alsancak S.K. 34.02  
3 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. 33.93  
4 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. 33.99  
5 Sezin SEN 12 Rota Koleji S.K. 34.04  
6 Tuana ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 34.52  
Seri 4 of 19          
1 Sila DENLI 12 Alsancak S.K. 35.15  
2 Idil KAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. 35.11  
3 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 34.96  
4 Hatice Kübra SAVRAN 11 Ege Okyanus Y.I.K. 35.10  
5 Deniz YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 35.14  
6 Özlem ÖZTÜRK 12 Izmir Çelmak S.K. 35.30  
Seri 5 of 19          
1 Ceylin GÜLER 12 Altay S.K. 35.53  
2 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 35.45  
3 Duru SONER 12 Ege Ünv.G.S.K. 35.34  
4 Nazli ÖZAY 12 Rota Koleji S.K. 35.38  
5 Ahsen Nehir AVCI 12 Rota Koleji S.K. 35.50  
6 Duru ARTUKASLAN 12 Altay S.K. 35.76  
Seri 6 of 19          
1 Ilgin Damla BEKTAS 11 Firtina Slam S.K. 36.28  
2 Açelya ESEN 11 Izmir Çelmak S.K. 36.08  
3 Bediye EKINCI 11 Nesan S.K. 35.89  
4 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 35.91  
5 Asli ASIK 12 Ege Okyanus Y.I.K. 36.25  
6 Aycan KOSAR 12 Alsancak S.K. 36.30  

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 39

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 23, Kızlar, 50m Serbest/Freestyle      
Seri 7 of 19        
1 Ceren ÇETINKYA 12 Ege Okyanus Y.I.K. 36.63
2 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.51
3 Irem SEMERCI 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 36.32
4 Melek Naz BELIR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.48
5 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.62
6 Elifsu KIRMACI 12 Firtina Slam S.K. 36.74
Seri 8 of 19        
1 Türkyilmaz CEREN 12 Ferdi 37.54
2 Elif AYDIN 11 Ege Okyanus Y.I.K. 37.30
3 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.83
4 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.99
5 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 37.49
6 Eda AVKIRAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 37.55
Seri 9 of 19        
1 Burçin TOSUN 11 Ege Okyanus Y.I.K. 38.25
2 Karya UYANIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 38.05
3 Duru CINETÇI 11 Ferdi 37.60
4 Sude Naz GÖÇMEN 11 Izmir Çelmak S.K. 37.88
5 Ecrin ÇELIK 11 Ege Okyanus Y.I.K. 38.10
6 Beril ALPTÜZÜN 11 Ege Ünv.G.S.K. 38.76
Seri 10 of 19        
1 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 39.55
2 Dora GÜLER 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 39.25
3 Irmak SEREFLIOGLU 12 Altay S.K. 38.90
4 Elif Naz DEGIRMENCI 11 Ege Ünv.G.S.K. 39.00
5 Nehir KURTULMUS 11 Izmir Çelmak S.K. 39.51
6 Yagmur ÖZLEM 11 Ege Ünv.G.S.K. 39.59
Seri 11 of 19        
1 Elifsu KESICI 11 Rota Koleji S.K. 40.70
2 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. 40.10
3 Irmak ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 39.74
4 Hasibe Doga YILMAZ 11 Rota Koleji S.K. 39.81
5 Tutku Sir DIRIKSAN 12 Alsancak S.K. 40.15
6 Tulug Ecrin YILDIZ 11 Altay S.K. 40.71
Seri 12 of 19        
1 Elif Bade ÖNER 11 Rota Koleji S.K. 41.63
2 Zeynep YILDIZLI 11 Ege Ünv.G.S.K. 41.17
3 Rana YAVUZ 11 Izmir Çelmak S.K. 40.99
4 Ilgim ÇETIN 11 Rota Koleji S.K. 41.05
5 Meryem ÇABUK 12 Ege Ünv.G.S.K. 41.62
6 Öykü AKIN 11 Altay S.K. 42.11
Seri 13 of 19        
1 Ayça TAMER 11 Ege Ünv.G.S.K. 42.74
2 Nehir AL 12 Ege Okyanus Y.I.K. 42.32
3 Pelin KEÇELI 11 Ege Ünv.G.S.K. 42.24
4 Cansu SAMLIOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 42.28
5 Merve MUTLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 42.39
6 Öykü Su AKIL 11 Nesan S.K. 43.13

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 40

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 23, Kızlar, 50m Serbest/Freestyle      
Seri 14 of 19        
1 Turçin Tulca KONYALI 11 Alsancak S.K. 43.79
2 Asya YAVUZ 11 Rota Koleji S.K. 43.66
3 Gülen Selin YÜKSEL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.36
4 Beren Çagla ERENGÖNÜL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 43.36
5 Asli BASLI 11 Rota Koleji S.K. 43.69
6 Ceylin KULAKSIZ 12 Rota Koleji S.K. 44.23
Seri 15 of 19        
1 Sude ÖZTÜRK 11 Firtina Slam S.K. 47.14
2 Serem ERDOGMUS 11 Ferdi 45.00
3 Alya Ilgin KURSUN 11 Altay S.K. 44.35
4 Melike SALEPÇI 11 Ege Ünv.G.S.K. 44.61
5 Nehir HATEN 12 Nesan S.K. 45.49
6 Vera HEREL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 48.24
Seri 16 of 19        
1 Ceren ELVEREN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Elif SUSUP 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 52.95
3 Nisa ÖZ 12 Firtina Slam S.K. 49.13
4 Elvan Nur GÖRKEMLI 12 Nesan S.K. 52.35
5 Elif BAYIR 11 Rota Koleji S.K. 55.15
6 Ezgi ATES 12 Altay S.K. NT
Seri 17 of 19        
1 Ada TEKIN 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
2 Eda AKAYSOY 11 Alsancak S.K. NT
3 Ceylin ÇINAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Nehir ATALAYMAN 11 Ferdi NT
5 Beren ERKISA 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
6 Nilsu DUR 11 Altay S.K. NT
Seri 18 of 19        
1 Elçin TOSUN 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Meryem Naz ÜNAL 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Ceren Didar GEDIKOGLU 11 Alsancak S.K. NT
4 Elif ÖZKAN 12 Izmir Çelmak S.K. NT
5 Begüm KAYMAZ 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
Seri 19 of 19        
2 Inci BODUR 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Irem KAYA 12 Alsancak S.K. NT
4 Öykü ELKAYA 12 Rota Koleji S.K. NT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 41

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 24 Erkekler, 50m Serbest/Freestyle 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018       Startlist
       
A1 Barajı 11: 34.99;  12: 32.99  /  A2 Barajı 11: 33.99;  12: 30.99  /  A3 Barajı 11: 31.99;  12: 29.99 /  A4 Barajı 11: 30.99;  12: 28.99
             
      Age      
Seri 1 of 20          
1 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 30.76  
2 Ahmet Efe INCEOGLU 12 Izmir Çelmak S.K. 30.14  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 29.78  
4 Can ÇORUMLU 12 Firtina Slam S.K. 29.89  
5 Can KARASU 11 Nesan S.K. 30.32  
6 Çagan IRMAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 30.85  
Seri 2 of 20          
1 Arda AKKOYUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 31.50  
2 Batuhan SAHIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 31.23  
3 Doruk Enes DEMIRCI 12 Firtina Slam S.K. 30.88  
4 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 31.02  
5 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 31.32  
6 Deniz ÇABUK 12 Altay S.K. 31.71  
Seri 3 of 20          
1 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. 32.08  
2 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 31.99  
3 Emre OFLI 12 Ege Ünv.G.S.K. 31.71  
4 Mert AGAÇAYAK 12 Ege Ünv.G.S.K. 31.74  
5 Arda Kaan MUTLU 12 Rota Koleji S.K. 32.06  
6 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. 32.25  
Seri 4 of 20          
1 Efe YESIL 12 Ege Ünv.G.S.K. 32.92  
2 Oguz ÜNAL 11 Ege Ünv.G.S.K. 32.82  
3 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 32.25  
4 Onur BOZKURT 12 Ege Ünv.G.S.K. 32.36  
5 Egemen Atug AVCI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 32.85  
6 Erim DEMIRTAS 12 Ferdi 33.00  
Seri 5 of 20          
1 Kuzeyhan SEZEK 12 Ege Ünv.G.S.K. 33.62  
2 Bartu DINÇER 11 Firtina Slam S.K. 33.47  
3 Murat Haktan ILHAN 12 Ege Okyanus Y.I.K. 33.10  
4 Efe ERÇELEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 33.45  
5 Özcan Berke EKER 12 Ege Ünv.G.S.K. 33.58  
6 Bora DEMIRÇIVI 12 Rota Koleji S.K. 33.65  
Seri 6 of 20          
1 Arseniy Dogukan KARAKOL 11 Altay S.K. 33.93  
2 Kuzey UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 33.90  
3 Cem TÜRKMEN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 33.74  
4 Toprak DALKIRAN 12 Alsancak S.K. 33.90  
5 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 33.92  
6 Mert DERİN 12 Alsancak S.K. 34.40  

 

 

 

 

 

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 42

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 24, Erkekler, 50m Serbest/Freestyle      
Seri 7 of 20        
1 Hasan Yigit AKDAG 11 Rota Koleji S.K. 34.96
2 Semih AGACAN 11 Alsancak S.K. 34.80
3 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 34.54
4 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 34.55
5 Yigit Firat ERKAYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 34.90
6 Egem ERYESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 35.23
Seri 8 of 20        
1 Atacan TANRIKULU 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 35.66
2 Umut CIVANER 11 Firtina Slam S.K. 35.35
3 Ozan Deniz PAKKAN 11 Nesan S.K. 35.23
4 Mert KÖLELI 12 Firtina Slam S.K. 35.28
5 Ege SOYDEMIR 12 Rota Koleji S.K. 35.62
6 Çagan Firat EKINCIOGLU 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 35.73
Seri 9 of 20        
1 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.33
2 Özer Kaan ÖLÇÜCÜOGLU 11 Ege Ünv.G.S.K. 36.15
3 Mert BASARAN 11 Rota Koleji S.K. 35.93
4 Tuna ÖVÜNÇ 11 Rota Koleji S.K. 36.00
5 Yalin AY 11 Ege Okyanus Y.I.K. 36.20
6 Tomris Bugrahan APAYDIN 11 Nesan S.K. 36.39
Seri 10 of 20        
1 Riza Kaan ÜNAL 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 36.86
2 Egemen Nicholas MARTIN 12 Izmir Çelmak S.K. 36.50
3 Cem AKTAR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.45
4 Tuna BULGUR 11 Alsancak S.K. 36.50
5 Berk YARDIM 11 Izmir Çelmak S.K. 36.68
6 Devlet Bilge Kagan GÜLBIL 12 Firtina Slam S.K. 36.90
Seri 11 of 20        
1 Erdem ÖZBEK 11 Ege Ünv.G.S.K. 37.32
2 Arda ILKBAHAR 12 Firtina Slam S.K. 37.28
3 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 36.97
4 Doruk SERTKAHYA 11 Ege Ünv.G.S.K. 36.98
5 Daghan Deniz ALP 11 Izmir Çelmak S.K. 37.28
6 Ilker YILDIRIM 12 Nesan S.K. 37.56
Seri 12 of 20        
1 Kaan ÇALISKAN 11 Ege Ünv.G.S.K. 38.27
2 Batu ERDINÇ 11 Izmir Çelmak S.K. 37.80
3 Berkin KOCATÜRK 11 Rota Koleji S.K. 37.60
4 Çinar GÜLERYÜZ 12 Nesan S.K. 37.76
5 Berk AKÇAY 11 Izmir Çelmak S.K. 37.80
6 Arda GOLUOGLU 12 Alsancak S.K. 38.40
Seri 13 of 20        
1 Ogün Çagdas TOKATLIGIL 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 39.38
2 Ege KIZILELMA 12 Altay S.K. 38.96
3 Ömer Pamir KARATAS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 38.73
4 Engin DIRAMAN 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 38.87
5 Emir YILDIRIM 12 Ege Ünv.G.S.K. 39.05
6 Ozan MERCANÇIÇEGI 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 39.41

 

 

Splash Meet Manager 11, 11.34686                                  Registered to Turkiye Yuzme Federasyonu                                            30.03.2018 21:03 – Sayfa 43

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 24, Erkekler, 50m Serbest/Freestyle      
Seri 14 of 20        
1 Arda DEMIRÖREN 11 Rota Koleji S.K. 41.42
2 Yigit Ata BOZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 40.76
3 Derin DEMIRCI 11 Alsancak S.K. 39.55
4 Kadir ERKAN 11 Nesan S.K. 40.23
5 Kaan UGUR 11 Ege Ünv.G.S.K. 40.89
6 Burak YILMAZ 11 Ege Ünv.G.S.K. 41.53
Seri 15 of 20        
1 Mehmet Emir SARI 11 Ege Ünv.G.S.K. 42.92
2 Ogan DORUK 11 Izmir Çelmak S.K. 42.58
3 Selim IDUG 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 41.80
4 Mert AKKAS 11 Nesan S.K. 41.86
5 Keremcan MUTLUYIL 12 Firtina Slam S.K. 42.78
6 Alp BASLI 11 Rota Koleji S.K. 43.11
Seri 16 of 20        
1 Tahsin AYDIN 11 Ege Ünv.G.S.K. 47.07
2 Emin Deniz KUTLU 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 44.70
3 Tunç SARTIK 12 Rota Koleji S.K. 43.59
4 Ugurcan SAGLAMOGLU 11 Rota Koleji S.K. 44.02
5 Mustafa Arda AVCI 11 Firtina Slam S.K. 46.91
6 Tuna SAG 12 Rota Koleji S.K. 47.37
Seri 17 of 20        
1 Alkin ÖZTAS 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Salih ERBIS 11 Rota Koleji S.K. 48.86
3 Bugra KOÇKESEN 11 Rota Koleji S.K. 47.96
4 Deniz TASKIRAN 11 Rota Koleji S.K. 48.33
5 Mehmet Aybars ARAÇ 11 Altay S.K. 49.71
6 Zafer ILDES 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
Seri 18 of 20        
1 Boran ÖZDINÇ 12 Rota Koleji S.K. NT
2 Kaan METE 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Kerem ATES 12 Alsancak S.K. NT
4 Ismail Alp ÜSENMEZ 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Ismail YIGIT 12 Alsancak S.K. NT
6 Kaan MUTLU 11 Firtina Slam S.K. NT
Seri 19 of 20        
1 Demir DAG 11 Rota Koleji S.K. NT
2 Ege YAVUZIRMAK 11 Rota Koleji S.K. NT
3 Soykan SASMAZ 12 Rota Koleji S.K. NT
4 Efe GÖKÇE 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Ege PEKTAS 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
6 Poyraz Bugra ÇETINKAYA 11 Altay S.K. NT
Seri 20 of 20        
1 Emre Faraç FEHMI 11 Ege Okyanus Y.I.K. NT
2 Ali Baran ÖZYÖRENTI 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
3 Ufuktan DOGANAY 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
4 Abdurahman DURAK 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Ali KESER 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 25 Kızlar, 200m Sırt/Backstroke 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018     Startlist
           
A1 Barajı 11: 3:03.99;  12: 2:54.99 /  A2 Barajı 11: 2:55.99; 12: 2:47.99  /  A3 Barajı 11: 2:48.99;  12: 2:40.99 /  A4 Barajı 11: 2:40.99;
12: 2:33.99          
             
      Age      
Seri 1 of 6          
1 Belinay YILDIRIM 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:56.06  
2 Bengüsu AKKOÇ 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:54.29  
3 Ipek Mercan AYDIN 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:42.91  
4 Derin ALPER 12 Rota Koleji S.K. 2:48.04  
5 Yeliz Ada ÖZDINÇER 11 Izmir Çelmak S.K. 2:55.00  
6 Azra AKI 12 Altay S.K. 2:58.31  
Seri 2 of 6          
1 Elif YAZICI 11 Ege Ünv.G.S.K. 3:06.24  
2 Elçin AKAR 12 Rota Koleji S.K. 3:00.44  
3 Berrak Ece ERKOÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:58.45  
4 Naz SAYDAN 12 Ferdi 3:00.00  
5 Elif Su ÇULCU 12 Ege Ünv.G.S.K. 3:02.44  
6 Dora GÜLER 11 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. 3:08.32  
Seri 3 of 6          
1 Tuana UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:26.29  
2 Karya UYANIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:17.88  
3 Nazli Irmak KILIÇ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:10.49  
4 Doga ERSAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:14.53  
5 Edanur ÖZCAN 12 Firtina Slam S.K. 3:18.81  
6 Irmak ÖZEL 11 Altay S.K. 3:27.02  
Seri 4 of 6          
1 Selin YILDIZ 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Öykü AKIN 11 Altay S.K. 3:58.64  
3 Melek Naz BELIR 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:28.25  
4 Irmak SEREFLIOGLU 12 Altay S.K. 3:29.59  
5 Öykü Su AKIL 11 Nesan S.K. 4:46.00  
6 Eda AVKIRAN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
Seri 5 of 6          
1 Ezgi KARTAL 11 Rota Koleji S.K. NT
2 Nisa Meriç AYTAR 12 Firtina Slam S.K. NT
3 Nehir ÖZTÜRK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Elifsu KESICI 11 Rota Koleji S.K. NT
5 Deniz YESIL 12 Karsiyaka Belediyesi G.S.K. NT
6 Alya YUMRUKAYA 12 Ege Ünv.G.S.K. NT
Seri 6 of 6          
1 Özlem ÖZTÜRK 12 Izmir Çelmak S.K. NT
2 Sude Naz GÖÇMEN 11 Izmir Çelmak S.K. NT
3 Sehbal YENEN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
4 Duru ARTUKASLAN 12 Altay S.K. NT
5 Sezin SEN 12 Rota Koleji S.K. NT
6 Beril GÖRDÜK 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT

 

 

 

 

11‐12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2.İL VİZE YARIŞLARI

 

İZMİR, 31.3. – 1.4.2018

 

Event 26 Erkekler, 200m Sırt/Backstroke 11 – 12 yaşları arası
01.04.2018     Startlist
         
A1 Barajı 11: 3:01.99;  12: 2:50.99  /  A2 Barajı 11: 2:53.99; 12: 2:43.99  /  A3 Barajı 11: 2:46.99;  12: 2:36.99  / A4 Barajı 11: 2:39.99;
12: 2:29.99          
             
      Age      
Seri 1 of 5          
1 Deniz ALPER 12 Rota Koleji S.K. 2:49.48  
2 Hasan Çinar ER 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:44.15  
3 Arkadas Ilgaz KAYGUSUZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:38.05  
4 Emre BAYRAM 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:43.61  
5 Efe SARAÇ 12 Rota Koleji S.K. 2:44.97  
6 Mehmet BILGIÇ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:50.99  
Seri 2 of 5          
1 Kuzey UTKUN 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:56.77  
2 Efe YESIL 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:54.92  
3 Çinar KAYLI 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 2:51.55  
4 Oguz ÜNAL 11 Ege Ünv.G.S.K. 2:51.90  
5 Ege PEKTAS 12 Ege Ünv.G.S.K. 2:55.02  
6 Deniz ÇABUK 12 Altay S.K. 3:01.92  
Seri 3 of 5          
1 Ozan MERCANÇIÇEGI 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:29.51  
2 Kaan KOÇ 11 Ege Ünv.G.S.K. 3:12.60  
3 Arda YAKIN 12 Firtina Slam S.K. 3:07.20  
4 Toran RAWLINS 11 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. 3:11.15  
5 Tuna ÖVÜNÇ 11 Rota Koleji S.K. 3:15.78  
6 Erdem ÖZBEK 11 Ege Ünv.G.S.K. NT
Seri 4 of 5          
1 Kuzey TASKIN 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
2 Arda PINARLIK 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Mustafa SARISOY 11 Firtina Slam S.K. NT
4 Murat Haktan ILHAN 12 Ege Okyanus Y.I.K. NT
5 Ayberk YILDIZ 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
Seri 5 of 5          
2 Tuna ÖZDAMAR 12 Izmir Dokuz Eylül Ünv.G.S.K. NT
3 Ahmet Efe INCEOGLU 12 Izmir Çelmak S.K. NT
4 Bora DEMIRÇIVI 12 Rota Koleji S.K. NT